Ігор Бриченко і Тарас Кремінь нагороджені почесними медалями Національної гвардії України

Ігор Бриченко і Тарас Кремінь нагороджені почесними медалями Національної гвардії України

За плідну співпрацю, активну громадську позицію та постійну підтримку військовослужбовців частини 3039 Національної гвардії України, які виконують службово-бойові завдання по захисту суверенітету та недоторканості країни у зоні проведення антитерористичної операції, почесними медалями Національної гвардії нагороджено народних депутатів України Ігоря Бриченка і Тараса Креміня.

Ці відзнаки вони отримали у понеділок, 29 червня, під час передачі військовослужбовцям речей, зібраних благодійним фондом Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» для облаштування кімнат відпочинку в Очакові, де гвардійці, прибувши на ротацію, зможуть відпочити. Серед того, що допомогли привезли снігурівські волонтери – ліжка, меблі, подушки, одіяла, постільна білизна.

Від імені гостей Тарас Кремінь привітав присутніх зі святами – Днем Конституції та Днем молоді, і заявив, що благодійні акції триватимуть. Зокрема, вже наступного тижня у Веселинівській районній центральній лікарні після ремонту буде відкрита палата для військовослужбовців, учасників бойових дій. Із часом такі палати з’являться у кожній районній лікарні області, зазначив народний депутат України.

1-IMG_1181

1-IMG_1185

1-IMG_1186

1-IMG_1188