До Дня Конституції України

До Дня Конституції України

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в життя кожного з нас як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Час змінюється, а з ним міцнішають і наші устремління жити у заможній, європейській державі. Революція гідності, життя, віддані за волю народу, виклики, перед якими опинилася країна, потребують рішучості у проведенні реформ, у тому числі конституційних. І ми віримо в те, що зміни до Основного Закону зможуть наблизити нас до перемоги.
Зі святом вас, дорогі земляки! Миру, злагоди, достатку кожній родині!

Голова обласної організації ПП «Народний фронт»
Вадим Підберезняк
DenKonstytucii1