Родинам вимушених переселенців у Миколаєві вручено 100 аптечок

Родинам вимушених переселенців у Миколаєві вручено 100 аптечок

У Миколаївській області поширюється благодійна акція з надання необхідних медикаментів родинам вимушених переселенців з Донбасу та Автономної республіки Крим. Вона вже пройшла у Жовтневому, Снігурівському, Березнегуватському та Новобузькому районах, а сьогодні 100 аптечок, в яких налічується 18 найменувань найнеобхідніших предметів, які повинні бути у кожній родині, отримали переселенці, що мешкають в обласному центрі.

У заході прийняли участь голова ОДА Вадим Меріков, народні депутати України Ігор Бриченко і Тарас Кремінь, а також депутати місцевих рад від політичної партії «Народний фронт». Крім аптечок дітлахам було передано солодощі.
Нагадаємо, що ця акція, яка проводиться зусиллями благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою», благодійного фонду Махайла Апостола «Апостол» і Юрія Трощенка «Поліський оберіг», була започаткована навесні. Тоді народні депутати звернулися до відомих фармвиробників України з тим, щоб вони допомогли з наданням безкоштовних ліків для вимушених переселенців. На сьогоднішній день акція вже охопила 7 областей України.

Звертаючись до переселенців, Т.Кремінь подякував їм за те, що вони зробили вибір на користь України, і пішли шляхом порозуміння, а не конфлікту.

– Найбільша допомога для вас – це зробити все для того, щоб ви повернулися додому. Ми знаємо вас і готові допомагати у всіх ваших проблемах. Ваші біди і проблеми – це наші біди і проблеми. Осторонь ніхто стояти не буде, – запевнив народний депутат України.

1-P1020211

1-P1020214

1-P1020217

image