Баштанка: децентралізація влади має проходити із врахуванням інтересів місцевих громад

Баштанка: децентралізація влади має проходити із врахуванням інтересів місцевих громад

У Баштанці відбулося пленарне засідання депутатів Баштанської районної ради , участь в якому взяли депутат районної ради, голова Баштанської районної організації ПП”Народний Фронт” Лідія Грицюк та помічник народного депутата України Тараса Креміня Віталій Грицюк. Вони взяли участь в розгляді питань порядку денного, у тому числі резонансного питання «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, що є спільною власністю територіальних громад міста, сіл Баштанського району», відповідно до якого до повноважень районної ради повернуто питання про призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад міста, сіл Баштанського району.

Лідією Вікторівною було висловлено думку про недоцільність об’єднання території району ( площа якого є найбільшою серед районів по Україні) в одну територіальну громаду, оскільки це порушує принцип децентралізації влади, не забезпечить якість надання послуг населенню , позбавить можливості територіальні громади щодо ефективного розвитку їх територій. Доцільним би було створення на території району 3-4 територіальних громад , які в змозі вже сьогодні себе забезпечити та могли б успішно розвиватися в подальшому.

Депутат зауважила районному керівництву на принцип добровільного об’єднання громад і звернула увагу на ті незадоволення громад що надходять , стосовно примусового їх об’єднання.
Screenshot_2