Т.Кремінь: «Я вірю в те, що у громад з’явиться можливість запрошувати до шкіл найкращих вчителів»

Т.Кремінь: «Я вірю в те, що у громад з’явиться можливість запрошувати до шкіл найкращих вчителів»

Депутати обласної ради під час проведення ХХХ позачергової сесії схвалили перспективний план формування територій громад Миколаївської області, що передбачає створення на території області 32 об’єднаних територіальних громад. Це рішення набрало 51 голос з 65 присутніх.

У дискусії, яка передувала голосуванню, прийняв участь народний депутат України Тарас Кремінь. Він наголосив на тому, що, незважаючи на важкі часи, зміни почали відбуватися, і зворотної дороги немає:
– Сьогодні треба виходити з українських реалій, коли на Сході триває війна, коли сьогодні ми вшанували річницю загибелі першого миколаївця Сергія Татарінова. В той же час треба розуміти, якою Миколаївщина буде вже завтра. Те, що сьогодні до місцевих бюджетів надходять значно більші кошти – кожен із вас відчув. Те, що сьогодні є значно більше можливостей для вирішення проблемних питань наших громад – кожен це усвідомлює. І те, що немає дороги назад – це факт беззаперечний, – заявив народний депутат.

Т.Кремінь повідомив, що найближчим часом будуть затверджуватися зміни до бюджету країни, переглядатися бюджет області, і з перспективним планом формування територій громад вже найближчим часом з’явиться можливість збільшити фінансування на ті заклади, які того потребують.

– Я дуже вірю в те, молодий вчитель вже не буде заробляти півтори тисячі на місяць, і у громад з’явиться можливість запрошувати до шкіл найкращих вчителів. Це стосується і випускників медичних закладів, – зазначив Т.Кремінь.

Він закликав усіх депутатів обласної ради бути максимально активними у зустрічах з виборцями і допомагати органам держаної влади. Зі своєї сторони запевнив, що депутатське об’єднання «Миколаївщина» у Верховній Раді України буде всіляко підтримувати земляків впродовж всіх етапів реалізації адміністративно-територіальної реформи.

302
301
300