Запрошуємо всіх приєднатися до молитви за рідний край!

Запрошуємо всіх приєднатися до молитви за рідний край!

У четвер, 11 червня, миколаївці та жителі області зможуть взяти участь у спільному молебні за рідний край. З ініціативи митрополита Миколаівського і Богоявленського Володимира та за підтримки Миколаївської ОДА, облради, міжфракційного депутатського об’єднання “Миколаївщина” над Миколаівщиною у повітрі створять “духовний хрест”: саме так можна було б назвати повітряну подорож від Миколаєва до Кривого Озера, а звідти – до Веселинового та Снігурівки, де пройдуть велелюдні спільні молебні за мир в Украіні.

Захід розпочнеться в місті Миколаїв о 9:30 біля пам’ятного знаку по вул. Садовій, 12. Після чого, на гвинтокрилі процесія переміститься до районів Миколаївщини. Зокрема, в смт. Криве Озеро, молебень буде проходити з 11:30 до 12:30 на головній площі (майдан Незалежності,1). У смт. Веселинове молебень пройде з 13:00 до 13:40 за адресою вул. Зарічна, 2. Спільна молитва у м. Снігурівка відбудеться з 15:10 до 16:10 (вул. Леніна, 72).

– Традиція проведення хресного ходу з Іконою Касперівськоі Божої Матері, на честь та для зберігання якоі в Миколаєві побудували храм, датується періодом Кримської війни 1853-1856 рр., коли ворог був на підступах до Причорномор’я. Власне тоді люди об’єдналися у спільній молитві, і на очах у всіх упав туман, неначе Покров Божої Матері: це він врятував мирне населення від загроз, повернувши мир і спокій. Долучаймося до спільної молитви, захищаймо Батьківщину від ворога!, – закликає миколаївців народний депутат України від фракції «Народний фронт» Тарас Кремінь.
image