Вадим Підберезняк: голова Первомайської РДА Віктор Сирота дискредитує владу

Вадим Підберезняк: голова Первомайської РДА Віктор Сирота дискредитує владу

Депутат Миколаївської обласної ради Вадим Підберезняк прокоментував недавню інформацію в ЗМІ про відновлення крадіжок металу з покинутих ракетних шахт у Первомайському районі:

– До мене неодноразово зверталися громадяни з наріканнями на дії голови райдержадміністрації Віктора Сироти. Одні скаржилися на те, що він – не місцевий, і не знає проблем району. Інші звертали увагу на його бездіяльність в цілому ряді питань. Як приклад – зрив тендеру щодо забезпечення паливом шкільних перевезень. Ці торги не можуть провести вже кілька місяців. Виходить так, що автобуси є, а дітей возити не на чому. Ініціативним батькам доводиться звертатися до підприємців, але хто в цьому випадку буде нести відповідальність? – запитує В.Підберезняк.

При новому керівникові, підкреслює депутат, відновилася незаконна вирізка металу з покинутих ракетних шахт. Він упевнений, що тут не обійшлося без покривання з боку голови РДА, і закликає перевірити В.Сіроту на можливу причетність до цього.

– Перевірка необхідна, але й без її результатів очевидно, що даний керівник не заслуговує бути державним службовцем. Своєю діяльністю на цій посаді він лише дискредитує обласну владу і Президента, який дав йому шанс себе проявити. І в цьому переконані багато місцевих людей, з якими я зустрічався, – заявив у своєму коментарі В. Підберезняк.

IMG_5246

33

34