День Перемоги у Жовтневому районі

День Перемоги у Жовтневому районі

День Перемоги у Жовтневому районі: слова подяки і низький уклін ветеранам від голови Жовтневої РДА Вікторії Москаленко та привітання від героїв легендарного фільму «У бій ідуть одні старики».

7 травня в селищі Воскресенське пройшов районний захід, присвячені Дню пам’яті та примирення і 70 річниці Перемоги над нацизмом в Європі «Жовтневщина: пам’ять Перемоги». В селищному Будинку культури зібралися представники сільських ветеранських організацій з усіх населених пунктів району. Учні місцевої школи з букетами квітів, вишикувавшись живим коридором, урочисто зустрічали прибулих ветеранів. Під звуки духового оркестру ветеранів запросили в зал, де їх вітали голова Жовтневої райдержадміністрації Вікторія Москаленко, народний депутат України Олександр Жолобецький, голова Жовтневої районної організації політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Олексій Захарчук, громадськість району.

2«Не передати словами те, що ви, шановні ветерани зробили для нашого покоління. Ви подарували нам життя і свободу. Час невблаганний, в районі залишилося в живих лишу 27 безпосередніх учасників тих подій. І сьогодні, коли в країні йде війна, ви залишаєтеся для нас прикладом мужності і героїзму. Низький уклін Вам, дорогі ветерани »- звернулася до ветеранів, присутніх у залі голова Жовтневої РДА Вікторія Москаленко. Вона вручила ветеранам квіти та подарунки.

Завдяки народному депутату України А. Жолобецький несподіваним приємним сюрпризом для учасників заходу стало привітання від героїв легендарного фільму «У бій ідуть одні старики» Вілорія Пащенка та Вано Іантберідзе.

Також голова РДА В. Москаленко вручила грамоти та подарунки переможцям конкурсу творчих робіт, який проходив у рамках районної Естафети пам’яті. Святковий настрій в залі створювали мистецькі колективи сільських Будинків культури.

1