Тарас Кремінь: Ми будемо послідовно викорінювати корупцію!

Тарас Кремінь: Ми будемо послідовно викорінювати корупцію!

20 квітня на зборах трудового колективу «Миколаїврибохорони» було висловлено недовіру керівництву організації в особі в.о. директора Сергія Скоропада. Депутати Миколаївської облради облради від «Народного фронту» Вадим Підберезняк та Анатолій Катрич, що були запрошені для підтримки справедливих вимог працівників, запевнили, що вони не залишать організацію і будуть добиватися правди всіма законними засобами.

Вадим Підберезняк від свого імені вже подав запити до правоохоронних органів про перевірку діяльності «Миколаїврибохорони» під час керівництва Скоропада та його оточення. Анатолій Катрич, який є помічником депутата Верховної Ради України Тараса Креміня, разом з ним підготував звернення до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Тарас Кремінь у своєму листі просить прем’єра дати доручення всім відповідним підрозділам провести належну службову перевірку наведених у скарзі трудового колективу фактів та, в разі підтвердження вказаних зловживань, вжити всіх заходів задля усунення непрофесійних чиновників із займаних посад.

Він прокоментував такий свій крок необхідністю спільними зусиллями подолати корупцію та безчинства, що чиняться в органах влади, особливо, коли вже трудовий колектив організації повстав проти такого свавілля. «Ми будемо послідовно викорінювати корупцію! В цьому наше головне завдання на сьогодні», – додав Тарас Кремінь.

Лист Кременя до Яценюка з приводу рибнадзору