Депутати Кремень та Бриченко передали нацгвардії меблі та ліки

Депутати Кремень та Бриченко передали нацгвардії меблі та ліки

20 квітня в Миколаєві депутати Верховної Ради України від «Народного фронту» Тарас Кремінь та Ігор Бриченко завітали до військової частини 3039. Це полк національної гвардії, яким опікуються нардепи вже не перший день. Нещодавно депутати передали меблі для учбових класів та побутових потреб у казарми нацгвардійців. Відвідали їх у польовому таборі на полігоні Широкий Лан. Цього разу вони привезли медикаменти, зокрема засоби гігієни для польових умов, креми від сонячних опіків.

Командир частини полковник Олександр Оксенюк подякував Тарасу Кременю та Ігорю Бриченку за допомогу та подарував від імені особового складу підписаний прапор України. Також Ігор Бриченко перед бійцями пообіцяв, що надання допомоги частині буде продовжено. Зокрема він зайдеться питанням отримання нової форми. Також додав Тарас Кремінь, який сказав, що народні депутати, надаючи допомогу, розраховують і на підтримку місцевих депутатів. Щоб вони більше долучалися до допомоги збройним силам, думали про країну, а не думали тільки про свої політичні амбіції. Він висловив своє засудження позиції фракції комуністів в обласній раді, які відмовилися визнати ДНР-ЛНР терористичними організаціями, а Росію – країною-агресором. Він пообіцяв організувати «екскурсію» для депутатів-комуністів до нацгвардії, щоб, спілкуючись із бійцями, вони зрозуміли, що таке терористи.

IMG_5611

Тарас Кремінь розкрив всю програму допомоги, яку вони спрямували для цієї військової частини. Він сказав:

«Сьогодні ми передали нашій частині національної гвардії України близько 100 найменувань різних меблів, оргтехніки тощо. Це, близько, 30 великих шаф офісного спрямування. Близько 30 письмових столів, офісні стільці, кондиціонери, оргтехніка і так далі. Ми вважаємо, що сьогодні треба максимально шукати і находити можливість допомагати нашим бійцям. Буквально, на минулому тижні ми передали кілька десятків польових наборів-розкладушок. Трошки раніше ми передали іншу допомогу: продукти харчування і так далі.

На сьогодні є проблема з тим, що наші бійці потребують високоточну техніку. Це, звичайно, і прилади нічного бачення, і дальноміри, і так далі. Тому я закликаю всіх миколаївців, своїх колег, всіх земляків, активніше долучатися до допомоги збройним силам України. Ми повинні зробити крок на зустріч нашій армії. І нам потрібна ця перемога. Будь ласка, давайте попрацюємо над тим, щоб наші хлопці на передовій, наші земляки, наші близькі та рідні почували себе захищеними і у повному обсязі виконували свої завдання.

В цій гуманітарній допомозі брали участь декілька гуманітарних фондів, які є не тільки миколаївськими, а й київськими. Зокрема, це благодійний фонд Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою», благодійний фонд Махайла Апостола «Апостол», Юрія Трощенка «Поліський оберіг», а також всесвітньо відома мережа допомоги, всесвітня організація прав людини. Власно, об’єднавши ці всі зусилля, ми змогли через Київ знайти допомогу тут у Миколаєві. Тому, дякуючи такій логістичній проекції, навчальні каси, тири, відповідні кімнати, а також польові умови бійців нашої національної гвардії значно поліпшені.

У зв’язку з тим, що значно збільшено кількість мобілізованих, в зв’язку з тим, що сьогодні йде інтенсивна підготовка до бойового залагодження – ці та багато інших видів допомоги значно поліпшують допомогу нашим бійцям.

Через благодійний фонд Волонтерська сотня «Україна – світ», це керівник Антон Тарасов, надано кілька десятків розкладушок, які відповідають всім критеріям НАТО. Вони є легкими, вони є зручними, і звичайно, мобільними. Кожен з бійців може їх використовувати і носити за собою. На превеликий жаль, раніше користувалися великими ліжками пружинними, але сьогодні є можливість користуватися зручними. Ці, та багато інших видів допомоги, яку ми будемо посилювати, користуючись підтримкою наших земляків».

IMG_5604 IMG_5600 IMG_5596 DSC_0009 DSC_0007