Миколаївська обласна рада визнала ДНР-ЛНР терористичними організаціями, а Росію – країною-агресором

Миколаївська обласна рада визнала ДНР-ЛНР терористичними організаціями, а Росію – країною-агресором

16 квітня на сесії Миколаївської обласної ради депутатами було підтримано звернення до міжнародних організацій Верховної Ради України від 27 січня 2015 року про визнання ДНР-ЛНР терористичними організаціями, а Російську Федерацію – країною-агресором. Також було проголосовано вимогу звільнити Надію Савченко та всіх затриманих російською державою. За це проголосувало 56 депутатів, при 6 «проти» та 2, які «утрималися». Проти виступила фракція комуністів, яка при розгляді на комісіях цього питання займала відверто ворожу позицію.

Підготовкою винесення на сесію питання про визнання ДНР-ЛНР терористичними організаціями, а Росію – країною-агресором займалися депутати «Народного фронту», зокрема Станіслав Мартиросов. В процесі обговорення з депутатами облради він стикнувся із відвертим супротивом окремих депутатів та кількісними спробами саботажу розгляду цього питання. На його думку, депутатський корпус було обрано за попередньої влади і у тих соціально-політичних умовах. Тому його більшість відображує певне ставлення до нових умов та викликів того часу, але зараз суспільство потребує дати нову оцінку цим явищам. Депутатам від «Народного фронту» знадобилося провести ґрунтовну роботу, щоб переконати частину колишніх «регіоналів», які все ж займають патріотичну позицію.

Станіслав Мартиросов дав таку оцінку наслідкам голосуванням: «Я задоволений результатом. Станіслав МартиросовЯ дуже радий, що депутати обласної ради визначилися у своєму ставленні і до України, і до тих процесів, які зараз відбуваються. Можна впевнено сказати, що Миколаївщина – це частина єдиної України, що ми засуджуємо сепаратизм та російське вторгнення». На сесії  обласної ради були присутні члени «Народного фронту», депутати Верховної Ради Ігор Бриченко і Тарас Кремінь. Вони також здійснювали свою підтримку патріотичним депутатам Миколаївщини.

IMG_5468Також на сесії було обрано нового голову обласної ради, яким став Володимир Луста. Голова фракції у обласній раді Вадим Підберезняк перед голосуванням попросив депутатів підтримати кандидатуру Володимира Лусти. Він сказав, що пан Луста може надати роботі депутатів новий імпульс, бути своєрідним плечем, підтримкою та контролем над виконавчою владою. Підберезняк закликав депутатів бути зваженими та продуктивними у своєму рішенні: «Тому прошу підтримати цю кандидатуру і довго це не обговорювати. Велике спасибі!»

IMG_5517

IMG_5511 IMG_5463 IMG_5428 IMG_5394 IMG_5459 IMG_5489 IMG_5398 IMG_5550 IMG_5555 IMG_5546 IMG_5539