В пасхальний тиждень подбати про ближнього

В пасхальний тиждень подбати про ближнього

У пасхальний тиждень депутати «Народного фронту» Миколаївщини на забувають творити маленькі добрі справи. 14 квітня депутати Миколаївської обласної ради Вадим Підберезняк та Анатолій Катрич відвідали хворих дітей в онкологічному відділенні обласної дитячої лікарні. Разом із підприємцем Інною Кібзун та менеджером благодійної організації «Від серця до серця» Жанною Валярєнко депутати облради поспілкувалися з важкохворими дітьми, подарували їм паски та іграшки. «Хочеться внести, хоч, трішки тепла і турботи цим дітям», – сказав Вадим Підберезняк.

Далі, разом з учнями 6 класу Баловновської школи Вадим Підберезняк та Анатолій Катрич відвідали поранених бійців АТО у Миколаївському військовому шпиталю. Учні та їх батьки запекли паски та, завдяки депутатам обласної ради, змогли приїхати з села Баловне та привітати своїх захисників. Діти читали вірши, обіймалися з бійцям, пригощали пасками. Зустріч з бійцями відбувалася досить емоційно. У учасників зустрічі на очі наверталися сльози.

«Ці маленькі радощі, які ми можемо дати нашим захисникам. Самі діти дуже цього хотіли, готувалися. На жаль, не змогли заспівати та станцювати, лікарняні палати цього не дозволяють. Разом з тим, той обмін почуттями, який відбувся, був дуже важливим», – підкреслив Анатолій Катрич, який сам мешкає в Баловному.

На останок відбулася імпровізована зустріч із бійцем української армії, який щойно був звільнений з полону сепаратистів. Його зовуть Віталій, він мешкає у Миколаєві та проходить відновлення у військовому шпиталі. Анатолій Катрич поспілкувався з бійцем та вирішив взяти над ним шефство, допомогти і у лікуванні, і у реабілітації.

IMG_5235 IMG_5233 IMG_5239 IMG_5257 IMG_5266 IMG_5270 IMG_5276 IMG_5282 IMG_5284 IMG_5293 IMG_5303 IMG_5306