Заява депутата Миколаївської обласної ради Станіслава Мартиросова

Заява  депутата Миколаївської обласної ради Станіслава Мартиросова

Сьогодні, 31 березня, на засіданні комісії Миколаївської обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту було підняте питання про винесення на розгляд сесії питання про визнання «ДНР-ЛНР» терористичними організаціями, а Російську Федерацію – державою агресором. Однак з 11 депутатів «ЗА» проголосувало лише 2 особи: Таміла Бугаєнко та Ярослав Індиков.

Депутат від «Народного фронту» Станіслав Мартиросов виступив з офіційною заявою з цього приводу. Він сказав, що більшість депутатів обласної ради розуміють важливість розгляду даного питання та підтримують головні тези про визнання терористичних організацій та їх російського спонсора-агресора. Однак не всі. Він продовжив:

«Відмова виносити дане питання на розгляд сесії обласної ради, особливо в умовах війни, виглядає, як мінімум не зрозумілим! Фракція комуністів у повному складі та деякі колишні представники Партії регіонів саботують такі важливі рішення. Депутат  – це публічна особа, якій віддали свої голоси люди. І вони повинні знати – за що голосує їх депутат і чи відстоює він їх інтереси. Спроба уникнути розгляду цього питання або провести це таємно свідчить про небажання деяких депутатів працювати в інтересах області, народу України!»

Повне пояснення сьогоднішньої події на комісії в обласній раді Станіслав Мартиросов дасть в програмі «Телевізійні новини Миколаївщини» на ОДТРК о 14 годині, а також у 19:30.

Онлайн трансляція за посиланням:

http://vnikolaeve.info/telekanal-nikolaev-onlajn/