Завершено установчі збори районних та міських організацій «Народного фронту» Миколаївщини

Завершено установчі збори районних та міських організацій  «Народного фронту» Миколаївщини

«Народний фронт» Миколаївщини завершив формування своїх місцевих організацій. В районах області та в місті Миколаєві з 3 по 5 березня пройшли збори активістів, на яких було офіційно створено осередки партії та обрано керівні органи.

Так чи інакше, «фронтовики» Миколаївщини протягом цих днів, проводячи установчі збори в районах, підкреслювали необхідність активізації громадського життя, необхідність консолідуватися та продовжувати процес трансформації країни. Досить характерним, у цьому сенсі, можна привести приклад виступу голови Баштанської організації Лідії Грицюк.

В своєму виступі пані Грицюк зазначила, що створюючи районну організацію партії, члени партії беруть на себе відповідальність щодо позиціонування діяльності партії та її розбудови. В нинішніх політичних таекономічних умовах це досить не просте завдання. Люди мають велику зневіру до політиків та всіх політичних партій. Потрібно бути глибоко переконаним в правильності діяльності партії, правильності визначеного нею курсу розвитку держави ,щоб доносити цю думку до людей і найти в них підтримку та прихильників бажаючих розділити ці погляди та поповнити ряди партії. Безумовно член партії має дотримуватись виконання її Статуту та Положення.

Баштанська

У подібному дусі висловлювали свою громадянську позицію лідери та активісти у інших місцевих осередків. За рішенням зборів були обрані Голови Рад первинних організацій партії. Миколаївську обласну організацію партії «Народний фронт» очолює депутат обласної ради Вадим Підберезняк. Миколаївську міську – депутат міськради Олександр Курченко.

Южноукраїнська
Южноукраїнська організація
Очаківська
Очаківська організація
Миколаївська районна
Миколаївська районна організація
Миколаївська міська
Миколаївська міська організація
Корабельна
Організація Корабельного району
Доманівська
Доманівська організація
Березанська
Березанська організація
Арбузинська
Арбузинська організація