Тарас Кремінь: П’ята колона і досі намагається нам заборонити бути українцями

Тарас Кремінь: П’ята колона і досі намагається нам заборонити бути українцями

9 березня, традиційно біля пам’ятнику Тарасу Шевченку, в Миколаєві відбувся мітинг, присвячений дню народження цього великого українського поета та філософа. У вшануванні пам’яті великого українця беруть участь представники патріотичних і демократичних сил Миколаївщини, які були з державними та політичними прапорами. Серед них були лідери та представники місцевих осередків Народного Руху, партій «Свобода», «УДАР» та, звичайно, «Народного фронту». На заході артистами виконувалися вірши Тараса Шевченка.

До людей, що прийшли з вітанням виступали Заступник голови Миколаївської обласної адміністрації Микола Романчук, Заступник голови обласної ради Олександр Смирнов, Миколаївський міський голова Юрій Гранатуров, голова миколаївського «РУХу» Юрій Діденко та член «Народного фронту», депутат Верховної Ради Тарас Кремінь.

IMG_4780

Звертаючись до присутніх Тарас Кремінь провів паралелі сьогодення із минулим. Він сказав, що Шевченка переслідували не тільки через те що він українець, а, головне, через те, що він відстоював українство. «Це своєрідний набат нам і сьогодні, бо за свій паспорт громадянина України, за своє бажання захистити свою історію і, «не дай бог», розмовляння і говоріння рідною мовою, де б ми не проживали, і сьогодні виникає багато запитань у п’ятої колони. Тому я бажаю нашим діткам і з гордістю і честю нести горде ім’я українців, правнуків Шевченка, яким розбудовувати і зміцнювати духовну твердиню нашої держави!», – підкреслив Тарас Кремінь.

IMG_4843До пам’ятнику Шевченка відбулося покладання вінків та квітів. В перших рядах були представники «Народного фронту»: Голова Миколаївської обласної організації та депутат обласної ради Вадим Підберезняк, депутати облради Анатолій Катрич та Станіслав Мартиросов, депутат Миколаївської міської ради – Олександр Курченко. Також віддали свою шану керівники та члени районних організацій партії міста Миколаєва.

IMG_4836 IMG_4859 IMG_4791 IMG_4800 IMG_4774 IMG_4801 IMG_4850 IMG_4884 IMG_4895 IMG_4786 IMG_4903