Любі жінки!

Любі жінки!

Від імені всіх чоловіків Миколаївської обласної організації політичної партії «Народний Фронт» та від себе особисто сердечно вітаю Вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію  – місію життя і любові, ніжності і турботи, натхнення і неповторності. З прадавніх віків жінку в Україні називали Берегинею. Поняття Рідний дім, Мати, Україна, однаково дорогі для кожного з нас.

Щирі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, Ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Щиросердечно вітаючи всіх з 8 Березня, низько вклоняємось Вам, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, колеги, від усього серця дякуємо, що Ви завжди поруч з нами, що Ви є нашим прикладом та натхненням!

Щедро зичу вам міцного здоров’я і довголіття, щастя та достатку. Нехай у ваших оселях завжди панує добробут, злагода і любов.

З повагою,

Голова Миколаївської обласної організації

політичної партії «Народний Фронт»                                        В. І. Підберезняк