«Народний фронт» висловив співчуття з приводу загибелі російського опозиційного політика Бориса Нємцова

«Народний фронт» висловив співчуття з приводу загибелі російського опозиційного політика Бориса Нємцова

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів «Народного фронту» Олександр Турчинов висловив співчуття рідним та близьким з приводу загибелі російського опозиційного політика Бориса Нємцова.

«Співчуття рідним та близьким Бориса Нємцова. Я його добре знав. Борис був неординарною, сміливою та відвертою людиною. Таким він і залишиться в нашій пам’яті. Росія втратила ще одну видатну особистість, яка відмовилась жити на колінах», – висловився Олександр Турчінов.

Миколаївська обласна організація партії «Народний фронт» також висловлює свої співчуття з приводу загибелі Бориса Немцова. Російський народ втратив одного з найкращих своїх синів, людину великої мужності, яка до останнього боролася за свободу та демократію в Росії.

Путінський режим цим вбивством черговий раз довів своє небажання змінюватися та розгортатися до інтересів простих людей. Світ черговий раз дізнався, що з таким диктатором як Путін не можна домовитись у цивілізованому руслі і що він готовий до будь яких жертв власного народу заради своєї влади. Україна черговий раз упевнилася, що обрала правильний шлях свого розвитку – подалі від продовження Російської імперії.

Попри всі труднощі, Україна крокує до справжнього громадянського суспільства, де людське життя є головною цінністю. Україна сумує та пам’ятає одного з найкращих своїх друзів – Бориса Немцова. Героям – слава!