Голова Веселинівської райдержадміністрації та депутатка райради підтримали свого пораненого земляка у шпиталі

Веселинове

15 лютого голова Веселинівської райдержадміністрації Анатолій Філімонов разом з депутатом Веселинівської районної ради Ольгою Дем’яненко (“Народний фронт”) відвідали нашого земляка, жителя с. Піщаний Брід, Сліпченка Андрія, який знаходиться на лікуванні у військовому шпиталі м. Миколаєва.

Андрій служив у 30 окремій механізованій бригаді м. Новоград-Волинський Житомирської області і у минулому році був відправлений у зону АТО водієм-механіком БМП. Виконував бойові завдання під с.Піски, обороняв Донецький аеропорт та був тяжко поранений у танкових боях під м. Дебальцеве Донецької області на початку лютого. Під час транспортування до шпиталю автомобіль, яким його перевозили, потрапив під фугасний обстріл в районі м. Артемівськ, де Андрій знову зазнав важких поранень у голову та вже непритомний був доставлений до шпиталю м. Дніпропетровськ. П’ятеро діб він перебував без свідомості, поки лікарі боролись за його молоде життя, але все обійшлося. Через деякий час за допомогою волонтерів Андрій був доставлений на лікування у військовий шпиталь м. Миколаєва.

Відвідувачі подякували йому за мужність та героїзм, надали матеріальну допомогу у придбанні необхідних медикаментів та ліків, продуктів харчування та побажали найшвидше одужати та повернутись до рідних та близьких.