«Кіборги» та народні депутати віддячують послу Латвійської Республіки

IMG_4168Народні депутати України партії «Народний фронт» Ігор Бриченко і Тарас Кремінь започаткували ініціативу збору підписів для подяки Латвійській Республіці. Справа в тім, що в перші тижні початку військової агресії Росії в Криму в Миколаївщину переїхали з Криму військові та їх родини. Одною з перших, хто надав гуманітарну допомогу Україні в ті дні була Латвійська Республіка в особі Надзвичайного та Повноважного посла доктора Арґіти Даудзе. Завдяки пані Даутзе, діти військових отримали допомогу, а згодом, Латвійська Республіка передала ще багато гуманітарної допомоги всім військовим, що були розташовані в Миколаєві.

Заступник командира 79-ї аеромобільної бригади полковник Іван Савка, який також є прибічником «Народного фронту», підтримав своїх земляків Ігоря Бриченка і Тараса Кременя. Він організував збір підписів для пані Арґіти Даудзе від бійців 79-ї бригади в з знак подяки за ту допомогу, що вона здійснює. «Кіборги», якими їх стали називати після проявленої стійкості та мужності в обороні Донецького аеропорту, розписали словами вдячності національний прапор України та передали його і своє колективне фото народним депутатам Бриченку та Кременю, які невдовзі урочисто передадуть прапор і фото Надзвичайному та Повноважному послу Латвійської Республіки.

Тарас Кремінь наголосив, що започаткована «фронтовиками» акція має підкреслити нашу спільну боротьбу проти агресора, боротьбу за мир, незалежність та демократію у Європі. «Латвія, як і всі країни Балтії, добре розуміють, що несе російська агресія, і що тільки спільними зусиллями ми здатні її зупинити», – сказав Кремінь. Він також закликав своїх колег по парламенту підтримати їх ініціативу з Ігором Бриченком та укріплювати міжнародні зв’язки України через міжпарламентські стосунки.

IMG_4163 IMG_4171