Тарас Кремінь: Сьогодні кожен має воювати на своєму фронті

IMG_4143Народні депутати України від «Народного фронту» Тарас Кремінь та Ігор Бриченко відвідали Кир’яківську сільську школу (Миколаївський район) де учні старших класів здійснюють допомогу армії. Головним надбанням учнів та вчителів стало виготовлення маскувальних сіток для Збройних сил України. Учні молодших класів приносили старі речі, які розпускалися на ганчір’я та з яких старшокласники плели маскувальну сітку. Це вже друга сітка великого розміру (першу вже було доправлено у ЗСУ – авт.). Вона здатна маскувати від ворожої розвідки бронетехніку, а значить – врятовувати не тільки самі бойові машини, а і екіпаж.

IMG_4118

Учнів та вчителів привітали народні депутати Тарас Кремінь та Ігор Бриченко. Зокрема, Тарас Дмитрович висловився, що допомога нашій армії сьогодні надважлива, що у кожного свій фронт де він має воювати. Хтось на передовій, а хтось волонтером чи збирає кошти, чи відвозить бійцям гуманітарну допомогу, хтось, як Ігор Бриченко, відкриває палату у шпиталі для лікування бійців АТО, а хто плете маскувальні сітки: всі роблять на спільну перемогу.

Підприємець та волонтер Сергій Калашніков, який активно допомагає ЗСУ, є одним з організаторів надання допомоги бійцям через школи та різні навчальні заклади Миколаївської області. Завдяки цьому учні надсилають тепер не тільки малюнки на підтримку бійців, хоча це теж важливо, а вже власноруч виготовляють маскувальні сітки. В планах Сергія Калашнікова поширити цю практику на всі райони області.

IMG_4135Після нардепи відвідали молодші класи, які за словами директора школи так само патріотично налаштовані і збирали старі речі, щоб з їх ганчір’я плести маскувальні сітки. Ігор Бриченко подякував дітям та їх батькам за небайдужість. В процесі спілкування з молодшекласниками нардеп довів, що вміє спілкуватися з «електоратом» різного рівня.

Також народні депутати оглянули патріотичний творчій куточок школи, де були представлені малюнки, фотографії, оберіги та інші форми ручної роботи учнів. Особливо керівництво школою шанується власним козацьким прапором школи. Ігор Бриченко подякував за запрошення і на останок відмітив високий рівень організаційної та виховної роботи в школі.

IMG_4109

 

IMG_4107IMG_4114

 

IMG_4115IMG_4130

IMG_4133

 

IMG_4152

IMG_4154