МІЖФРАКЦІЙНЕ ДЕПУТАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «МИКОЛАЇВЩИНА»

У ВÐàäà ïðîñèò ÊÑ ðàññìîòðåòü êîíñòèòóöèîííîñòü óêàçà î ðîñïóñêå ïàðëàìåíòàерховній Раді України створено Міжфракційне депутатське об’єднання «Миколаївщина». Його створили депутати, які пройшли до парламенту від Миколаївської області за списками своїх партій чи були обрані в мажоритарних округах. Як зазначено у листі миколаївських депутатів до Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, об’єднання створюється для захисту інтересів Миколаївщини у питаннях реформування морегосподарського комплексу, захисту інтересів у аграрному секторі, галузі освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей, підтримки децентралізації влади.

У Верховній Раді створюються подібні об’єднання. Вже є «Крим», на черзі – «Херсонщина», «Одещина». Південь України може бути представлений з законодавчому зібранні найбільш потужним лобі.

DSC_4286

До об’єднання Миколаївщина увійшло 11 депутатів, які входять до нинішньої демократичної коаліції: це Т.Кремінь, І.Бриченко, Б.Козир,  О.Лівік, Д.Макар’ян,  О.Жолобецький, А.Вадатурський, І.Сисоєнко, С.Хлань, А.Гордєєв, Ю.Мамчур. Очолив депутатське об’єднання Тарас Кремінь «Народний фронт»), а його заступниками обрано Ігоря Бриченка («Народний фронт») та Бориса Козира («Блок Петра Порошенка»). Секретарем обрана Інна Сисоєнко («Об’єднання САМОПОМІЧ»).

До міжфракційного об’єднання не увійшов тільки Артем Іллюк. Як прокоментував свою позицію з цього приводу Тарас Кремінь: «Людина, яка голосувала за закони «16 січня» і, таким чином, причетна до загострення політичної кризи та смертей на Майдані – не має морального права бути, навіть, депутатом!»

Створення міжфракційної групи Миколаївщина 1 Створення міжфракційної групи Миколаївщина 2