Ігор Бриченко відкрив благодійний фонд

IMG_397429 січня у м. Снігурівка на місці колишньої автобази по вулиці Комсомольській, 11/1 подружжям Бриченко було офіційно відкрито благодійний фонд «Крокуємо з турботою». Фонд відкрити у рамках загальноукраїнської програми «Добро людям». Цей фонд відкрито народним депутатом України від «Народного фронту» Ігорем Бриченко, а директором цього фонду стала його дружина – Світлана Бриченко.

Як зізнався Ігор Віталійович, вони у своїй родині вже давно займаються благодійністю, а тепер вирішили юридично оформити цю діяльність. Окрім того, це дає можливість скоординовувати та поліпшувати діяльність як окремих волонтерів, так і різних організацій. Фонд має на своїй меті допомагати не тільки військовим, хоча с цього все починалося і це має зараз пріоритетний напрямок. Допомоги потребують поранені, переселенці,  люди, чиї помешкання постраждали в зоні АТО. Фонд акумулює не тільки гроші, а й речі, зокрема, одяг, медикаменти таIMG_3929 медичне обладнання, милиці та інвалідні коляски і таке інше.

Також, Ігор Бриченко додав, що подібний досвід вже є в Україні. Його друг та колега по минулому скликанню парламенту Михайло Апостол з Тернопільщини вже створив такий фонд раніше і успішно розвиває благодійність. В межах загальноукраїнської програми «Добро людям» через подібні фонди можливий обмін речами та засобами, яких потребують люди в одному регіоні, які можуть бути доправлені із іншого.

IMG_3965На урочисте відкриття фонду зібралися не тільки снігурівчани, а й жителі Жовтневого району та міста Миколаєва, які беруть участь у благодійних волонтерських акціях за сприяння Ігоря Бриченка. На заході були підприємці, аграрники, волонтери, активісти, освітяни та соціальні працівники. Отець Андрій з Київського патріархату освятив присутніх та відкриття фонду.

Привітав присутніх народний депутат Тарас Кремінь, який теж є учасником фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою». Тарас Кремінь підкреслив, що відкривається ця благодійна організація у символічний день – День героїв Крут.

«Мені спадають на думку ті страшні події, які відбуваються в нашій країні. Не хотілося б, звичайно, щоб у наших містах, наших селах у тій більшості, де є жінки, а чоловіки залишалися б на фронтах. А ті, хто були б тут, були б пасивними і не брали активної участі по підтримці збройних сил України, по підтримці переселенців, по підтримці учасників АТО, які потребують сьогоднішньої допомоги. І дуже символічно, що сьогодні вся Україна вшановує героїв Крут, молодих, зовсім юних хлопців, які на початку ХХ століття, у 19-му році, захищаючи Київ, віддали свої життя за Україну. І звичайно, що наші українці,IMG_3933 які сьогодні знаходяться в зоні АТО, снігурівці, це теж крутяни, які своєю доблестю, своєю звитягою, сьогодні стоять де завгодно: і в Донецькій області, і в Луганській області, і на кордоні з Кримом, і, звичайно, на кордоні з Придністров’ям. І, звичайно велика кількість з них сьогодні записуються добровольцями, але немала частина наших земляків загинула і давайте згадаємо хвилиною мовчання наших справжніх героїв Миколаївщини та України», – сказав Тарас Кремінь і присутні хвилиною мовчання вшанували і загиблих під Крутами, і героїв сучасної України.

Тарас Кремінь додав, що дуже добре, коли з’являються волонтерські організації, з’являються справжні герої-волонтери, а серед миколаївців це і Юрій Бірюков, який став радником Президента України, це і Давид Арахамія, який започаткував фонд «Народний проект» і багато інших людей, талановитих і прекрасних, які сьогодні покинувши свою роботу або перевівши її чи свій бізнес на фронтовий потік, допомагають сьогодні усім, чим тільки можна. Кремінь подякував присутнім за підтримку у створені волонтерської організації у Снігурівському районі, за збір коштів по області на броньовану швидку допомогу для наших бійців з 79-ї бригади. Також подякував Ігорю Бриченку за його шляхетну справу та берегиню цього фонду – Світлану Бриченко.

Козирєв передає подякуВід імені влади на відкритті фонду голова Снігурівської державної адміністрації Андрій Бохонок подякував подружжю Бриченко за активну життєву позицію, за допомогу військовим, переселенцям та за співпрацю з волонтерами Снігурівщини. Також з подякою за щире серце і добрі справи виступив голова Снігурівської райради Валерій Козирєв і передав Ігорю Бриченку грамоту-подяку за підтримку фольклорно-етнографічного колективу «Озеряни», які завдяки Бриченку змогли у грудні прийняти участь у фестивалі в Києві.

IMG_3954

Потім урочисто було перерізано стрічку і фонд Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» був офіційно відкритий. Всіх присутніх запросили подивитися на складське приміщення, де вже було розташовано і речі, і медикаменти, і інвалідні візки та милиці. В свою чергу Ігор Бриченко подякував всім волонтерам, з якими працюють вже не один місяць.