Тарас Кремінь та Ігор Бриченко висловили співчуття маріупольцям

IMG_3617Народні депутати України від Миколаївщини Тарас Кремінь та Ігор Бриченко висловлюють свої співчуття родинам загиблих у Маріуполі в наслідок обстрілу російсько-терористичними військами.  «Це черговий раз підтверджує злочинність того режиму у Росії та його маріонеток на Сході України, для яких життя чи то військового, чи то мирного громадянина нічого не варте. Обстрілювати мирне місто можуть тільки злочинці», – говориться у спільній заяві нардепів.

Ігор Бриченко і Тарас Кремінь зв’язалися із маріупольською міською організацією «народного фронту» із запитанням чи можна допомогти. З’ясувалося, що в наслідок обстрілу  квартирах багатьох будинків повибивало скло. На вулиці зима і приміщення швидко охолоджуються, але в Маріуполі в магазинах вже не має а ні скла, ані плівки, якою можна швидко заклеїти вікна.  Тому Ігор Віталійович і Тарас Дмитрович терміново організували закупівлю 50 великих рулонів (15 000 квадратнихIMG_3611 метрів плівки) та підправку їх  до Маріуполя. «Не можна допустити, щоб наші люди замерзали», – резюмував Бриченко.

Гуманітарний вантаж було завантажено та він вирушив до Маріуполя, а народні депутати Ігор Бриченко і Тарас Кремінь спрямували до Києва для участі у терміновому засіданні Верховної Ради.