19-й батальйон знову отримав корисний подарунок

IMG_3580Миколаївські депутати «Народного фронту» Вадим Підберезняк та Анатолій Катрич, також  волонтери черговий раз створили диво заради допомоги своїм землякам з 19-го батальйону територіальної  оборони. В жовтні минулого року, разом з депутатам Верховної Ради України Ігорем Бриченко були відремонтовані та передані бійцям мікроавтобус «Мерседес» для транспортування особового складу та БРДМ для проведення розвідки.

IMG_3594

22 січня вже 2015 року з, майже, металобрухту відновили вантажний КамАЗ. Він потрібен для транспортування оснащення, боєприпасів, харчів. Ця машина стояла у вигляді «пам’ятнику», я к влучно висловився Вадим Підберезняк на одному з підприємств міста. Зусиллями волонтерів та підприємців машину було повністю перероблено. Вадим Підберезняк висловив особливу вдячність активісту волонтерського руху Сергію Веремеєнко та директору ООО «Еталон-Авто» Миколі Анчербаку.

«Одні підприємці допомогли з КамАЗом, інші допомогли з ремонтом його технічної частини, із заміною всієї технічної частини, всіх тих елементів, що може вийти з ладу. Його повністю передивилися. Він повністю готовий нести службу і виконувати всі складні завдання», – підкреслив Вадим Підберезняк.

IMG_3603Також Анатолій Катрич додав, що техніку яку ми бачимо зараз було притягнуто на буксирі, оскільки вона була, як казали фахівці – як «пам’ятник». «Жодна з систем не працювала. Все було поміняно, все реставровано. І це черговий раз доводить наш системний підхід, який ми робимо тут, депутатським корпусом. Це ще одна маленька перемога, маленький вклад у спільну справу, спільну перемогу» – резюмував Анатолій Катрич.

 

Вадим Підберезняк підписав та вручив акти на автомобіль офіцеру 19-го батальйону з побажанням удачі. Він також подякував всім бійцям підрозділу за їх службу. «Дай Боже, щоб він вам служив вірою та правдою, і щоб він в усьому вам допоміг (кажучи про КамАЗ – авт.) Ну, і ми, все, що в наших силах будемо вам допомагати!», –  зробив напуття депутат «Народного фронту». Він також додав, що сподівається на підтримку нашого війська з боку інших громадян, що хвиля підтримки згасає. Звертаючись до своїх колег-депутатів Вадим Підберезняк додав, що політик має дбати про свій народ завжди, а ні під час виборів. І, зараз, головним завданням є допомога армії.

Авто рушило до своєї частини.