Депутати «Народного фронту» використовують час між сесіями для зустрічей з людьми

Дошка Чорноволу 1В День Соборності України в Снігурівці була відкрита пам’ятна дошка В’ячеславу Чорноволу. На відкритті були: виконуючий обов’язки голови Снігурівської районної адміністрації Андрій Бохонок, голова райради Валерій Козирєв, делегація НРУ на чолі із Юрієм Діденко та народні депутати України Ігор Бриченко і Тарас Кремень з «Народного фронту». Особливим гостем та учасником заходу був лауреат Шевченківської премії, поет Дмитро Кремінь.

Присутні виступили перед снігурівцями, що зібралися перед районним будинком культури, на якому і було встановлено пам’ятну дошку. У виступах, що лунали, звучало спільнеДошка Чорноволу 3 бачення того, що В’ячеслав Чорновіл поклав все своє життя на боротьбу за свободу та демократію в Україні, що як під час революції і війни за незалежність у 1919 році, так і тепер після революції на Майдані і у нинішній війні за незалежність герої жертвують своїм життям. Тому, дуже символічно відкривати дошку патріота Чорновола саме у цей день – День Соборності України.

Також у Снігурівці було відкрито пам’ятну дошку на честь відомого земляка снігурівчан – талановитого поета та перекладача іноземної літератури Валерія Бойченка. Дошку було відкрито на стіні районної дитячої бібліотеки. Народний депутат України Тарас Кремінь у своїй вітальній промові підкреслив важливе значення культури у будь які часи, і тим більше, коли націю потрібно згуртувати, коли потрібно правильно виховувати молоде покоління.

Лікарня 1Також, на запрошення головного лікаря Павла Острогляда народні депутати Ігор Бриченко і Тарас Кремінь завітали до снігурівської районної лікарні. Це, насправді, одна з найкращих районних лікарень Миколаївської області. Диву даєшся, як можна в таких складних умовах тримати медичний заклад на такому високому рівні. В цьому цілковита заслуга трудового колективі і, в першу чергу, головного лікаря. Між тим і тут є проблемні питання. Зокрема Павло Острогляд просив сприяння нардепів у вирішенні питання з опаленням лікарні, точніше у вдосконаленні цього процесу, оскільки старе обладнання з радянських часів приводить до великих теплових втрат. Також було підняте питання про зміни у законодавстві, щоб сприяти молодим спеціалістам, в першу чергу – лікарям, облаштовуватися на нових місцях, надавити їм житло та ін. Народні депутати від Миколаївщини пообіцяли сприяти вирішенню цих питань.

Заклик до української нації у День Соборності від Дмитра Креміня: “В нас так буває, коли пророки йдуть однією дорогою, вожді другою, а народ як отара бреде – третьою. То, чи не пора б, нарешті, воєдино з’єднати свої зусилля. Без чужоземних, не українських олігархів, без чиновницького, вибачте… плебсу!”