День Соборності України в Миколаєві

IMG_329722 січня в День Соборності України в Миколаєві на традиційному місці збору патріотів, біля пам’ятнику Тарасу Шевченку, відбувся мітинг. У ньому взяли учать представники всіх демократичних сил Миколаївщини. За участю миколаївського єпископа УП КП Володимира відбувся невеликий молебень у пам’ять героїв визвольних змагань Української революції 1917 – 1920 рр. Співав український народний хор.

Від влади на мітингу виступив перший заступник голови Миколаївської обласної адміністрації, герой України Микола Романчук. Своє привітання висловив і найстаріший представник демократичного руху Юрій Діденко. Серед учасників мітингу до Дня соборності були представники «Народного фронту» – депутати обласної ради Станіслав Миртиросов, Руслан Жовтоножко та Вадим Підберезняк.

Нардеп Тарас КреміньПривітав миколаївців депутат Верховної Ради України Тарас Кремінь. Представник «Народного фронту» провів паралелі між нинішню ситуацію, в якій опинилася Україна, та подіями 1919 року. «Україна – єдина, Схід і Захід! Ми знову підтверджуємо це сьогодні і в середні країни, і на фронті. Цього дня, рівно рік тому на Майдані з’явилися перші жертви. Це був Сергій Нігонян. Поті вже була Небесна сотня, а зараз, як патріоти доби Української революції, віддають свої життя патріоти сучасної України», – сказав Тарас Кремінь.

Також Тарас Кремінь подякував нашим військовим за їх мужність, та звитягу, всім волонтерами Миколаївщини, які надають допомогу. Висловив співчуття дружинам та матерям загиблих бійців. Депутат також підкреслив, що неодмінно повинні понести покаранні ті, хто роздмухував ворожнечу, хто розхитував ситуацію в середині країни, в наслідок чого і трапилася ця війна.

Всіма учасниками мітингу було покладено квіти та вінки до пам’ятнику Тарасу Шевченку на знак вшанування пам’яті патріотів України всі часів.