Миколаївщина співчувала Волновасі

Креминь и Бриченко в ВолновахеНародні депутати України від Миколаївщини Тарас Кремінь та Ігор Бриченко в день загальнонаціонально «Маршу миру» у пам’ять загиблих від обстрілу мирних мешканців під Волновахою взяли участь у заході безпосередньо на місці трагедії. У «Марші», який відбувався о 12 години в усіх містах України, у Волновасі прийняло участь декілька тисяч людей. Більшість з них прибула з інших міст на підтримку родичів загиблих.

Трагедія знову об’єднала Україну. Серед присутніх були люді різного віку, але всі вони, від дітей до ветеранів, висловлювали своє співчуття та занепокоєність, утримуючи в руках квіти, національні прапори з траурними стрічками та плакати з надписами «Я Волоноваха – не стріляй», «Волноваха за мир». Також, серед присутніх були представники Волноваської сільської ради та голова Донецької обласної адміністрації Олександр Кіхтенко.

Народні депутати від «Народного фронту» прибули на «Марш миру» разом із волонтерами з Миколаєва, які постійно за участі Ігоря Бриченка та депутата облради Вадима Підберязняка збирають та доставляють допомогу як бійцям в зоні АТО, так і мирним мешканцям, що страждають від війни. Тому присутність миколаївських депутатів у Волновасі – це не випадковість, а послідовне ставлення до питання війни та миру в цілому.

Звертаючись на мітингу до присутніх Тарас Кремінь висловив свої співчуття родинам загиблих та передав вітання від жителів Миколаївщини. Він сказав, що дана трагедія, це терористичний акт і Європа, нарешті, має зрозуміти, що в нас спільні проблеми. Хоч і в умовах війни ми вже звикли до жертв, але всі добре розуміють, що подібне може статися будь де і що у тероризму нема ні географії, ні національності. Тому сьогодні, на знак солідарності в Миколаєві та інших населених пунктах області одночасно проходять «Марші миру».

«Миколаївці підтримують жителів Волновахи і душею і серцем. Волноваха – це частина України, яка має бути єдиною. Ми будемо робити все можливе, щоб відбити російську агресію. Нам потрібно об’єднатися і думати про те, як допомогти армії, як підтримати її та як забезпечити нормальний діалог між всіма українцями, де б вони не жили», – підкреслив Тарас Кремінь.

Місцеві мешканці подякували за підтримку, яка сьогодні їм вкрай необхідна.  Тарас Кремінь, також, додав, що у кількох десятках кілометрів звідси тривають бої з російсько-терористичними військами і що ці події, вочевидь, змінили ставлення жителів Донеччини до питання миру та єдності України. Депутат сказав, що бачить у Волновасі багато української символіки, а це значить, що місто справді стало українським.

На підтвердження своїх слів про підтримку нардепи «Народного фронту» разом з волонтерами черговий раз привезли українським військовим гуманітарну допомогу: теплі речі, листи від дітей воїнів з Миколаївщини, що несуть службу у Національній гвардії України.