Святий Миколай, до дітей завітай!

2(110)19 грудня 2014 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Баштанської райдержадміністрації Віталій Грицюк, міський голова Володимир Рибаченко, керуюча справами апарату районної ради Лариса Кононенко, представники трудових колективів та громада міста відкрили міську ялинку біля районного Будинку культури.

Вітаючи присутніх із новорічними святами Віталій Грицюк побажав усім дорослим витримки і терпіння в складний та тривожний час, а дітям – віри у себе, свою країну та власний потенціал: «Головна цінність держави – це діти . Ми – дорослі маємо зробити усе можливе, щоб найщасливіший віковий період у вашому житті – пора дитинства та юності був сповнений безтурботної радості. Прикласти усіх зусиль задля створення необхідних умов для вашого виховання та розвитку. Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю миру та добра усій нашій громаді, здоров’я та щастя кожному з Вас» – завершив керівник району.

Після виголошення вітальних слів, святкування продовжилось розважальною програмою та конкурсами для дитячої аудиторії.

Також 19 грудня 2014 року керівники району відвідали та привітали із новорічними святами дітей пільгової категорії. Подарунки і солодощі отримали діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з багатодітних сімей та вихованці прийомних сімей, проживаючих на території Баштанського району.