Миколаїв зустрів свій батальйон

DSC_00831 грудня миколаївці зустрічали 19 батальйон територіальної оборони, що у рамках ротації повернувся з зони антитерористичної операції. Незважаючи на мороз чекати прибуття своїх земляків і героїв вийшло багато миколаївців та жителів області.

Миколаївський «Народний фронт» від самого початку створення 19 БТО підтримував та допомагав підрозділу різноманітним спорядженням. Зусиллями партійців і волонтерів доставлялося все від касок, бронежилетів, форми та одягу до бензопил, пічок-буржуйок, автотранспорту і, навіть, був переданий відремонтований БРДМ.

Депутат верховної Ради України Ігор Бриченко докладав багато зусиль для помочі бойовому підрозділу. Він організував багатьох підприємців, аграріїв, фахівців різного ґатунку, де кожний чим міг допомагав.  Хто грошима, хто речами, хто своїми руками.

Серед зустрічаючих бійців 19 батальйону був депутат обласної ради від партії «Народний фронт» Вадим Підберезняк. Він, нарешті, поділився інформацією, що у батальйоні служить його двоюрідний брат, за долю якого Вадим Підберезняк постійно переживав.DSC_0041

«Допомога, яку ми надсилали бійцям збиралася по крихтам. Ми намагалися забезпечити своїх земляків та родичів всім, що їм було потрібно. Звісно, що не все можна було отримати чи знайти одразу, але ми намагалися. Ми знаємо, як їм там. Вони на війні, а ми тут спокійно живемо. Я сам неодноразово їздив в зону АТО, щоб передавати зібрану волонтерами допомогу як 79-й бригаді, так і батальйонам «Миколаїв» та 19 БТО. Щоб ви зрозуміли – зараз ми перші маємо дбати про наших військових», – підкреслив Вадим Підберезняк.

Депутат обласної ради поділився, що зараз він займається збором зимового екіпірування. Зокрема з Німеччини замовлені спальні мішки для екстремальних мінусових температур. Йдуть теплий одяг, светри, перчатки, шкарпетки та інше. А поки – нехай бійці 19 батальйону територіальної оборони з Миколаївщини відпочинять у своїх домівках.

Фото люб’язно надані інтеренет-виданням “НикВести”.

DSC_0052 DSC_0147 DSC_0168 DSC_0189