Громадськість Миколаєва вшанувала пам’ять жертв голодоморів

IMG_2783В суботу 22 листопада, незважаючи на холодну погоду, відбувся мітинг-реквієм по жертвам голодоморів в Україні, що здійснював більшовицький режим. У заході прийняла участь також Миколаївська обласна та міська організації партії «Народний фронт».

Від церкви на вул. Садовій колона учасників вирушила пішки до «Хреста жертвам голодомору». Відбувся молебень у пам’ять загиблих. Священнослужителі освятили пам’ятник жертвам голодомору. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На урочистостях виступили голова Миколаївської обласної ради від партії «Народний фронт» Тарас Кремінь, заступник голови Миколаївської обласної адміністрації Микола Романчук, Миколаївський міський голова Юрій Гранатуров, лідер Народного Руху Миколаєва Юрій Діденко та лідер «Свободи» Демид Губський.

IMG_2734
Голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь

Виступаючи згадували уроки історії та необхідність зробити з них висновки, ганебність більшовицького злочину та небезпеку Україні у зв’язку із російською агресією. Лунала єдина думка про необхідність берегти жителів України, в першу чергу, позбувшись залишків комуністичного минулого, а також, об’єднавшись навколо майбутнього та проти зовнішнього агресора.

Після цього молодими людьми, вбраними у національні костюми, по кількості районів та міст області було покладено до пам’ятнику десятки символічних глечиків, як ритуального жертвування. Почесним караулом було покладено вінки, а потім представники органів влади, депутати різного рівня та прості мешканці Миколаєва поклали квіти. Миколаїщина так само, як і багато областей України постраждала від штучно створеного більшовицькою владою голодомору. Ми маємо пам’ятати ці уроки історії щоб їх не повторювати.