Народний фронт допомагає 19-му батальйону технікою

Народний фронт допомагає 19-му батальйону технікою

19-й батальйон територіальної оборони з Миколаєва, який перебуває зараз в зоні АТО, потребує багатьох речей. Жителі Миколаївщини – чим можуть допомагають землякам. Цього разу черга прийшла у наданні техніки. Зусиллям активістів партії «Народний фронт» за організаційної підтримки народного депутата України Ігоря Бриченка було знайдено на полях Первомащини БРДМ. Цей бронетранспортер було відремонтовано зусиллям підприємців та фермерів Первомайського та Берегнігуватського районів, які є членами «Народного фронту».

Також зусиллями жителів Миколаївщини біли зібрані кошти на автомобіль «Мерседес Віто» та «КамАЗ». На бронетранспортері бійці 19-го батальйону здійснюватимуть розвідку, а «мерседесом» розвозитимуть бійців по блокпостам. «КамАЗ» також знадобиться для такого необхідного в зоні АТО перевезення вантажів та пасажирів. Не зважаючи на пролівний дощ 23 жовтня в Миколаєві Ігор Бриченко урочисто передав ключі від цих транспортних засобів командиру батальйону Сергію Цогоєву.

Ігор Бриченко передає ключі
Ігор Бриченко передає ключі

Ігор Бриченко зазначив, що він як і Арсеній Яценюк слова на вітер не кидає. Той робить все можливе на національному рівні, а нардеп від Миколаївщини – на рівні області. «Я обіцяв нашим землякам, що чим зможу – допоможу. Я це зробив», – підсумував Ігор Бриченко.

Вадим Підберезняк також додав, що ремонт всієї техніки, яка передається бійцям було здійснено виключно патріотами нашої країни. Серед них підприємці, фермери та прості робітники, при чому не всі вони є членами партії «Народний фронт». Головне, що всі разом піднімають нашу армію, нашу країну. «Всі ми є народний фронт», – завершив він свою вдячність активістам.

Як водиться, бронетранспортер було опоробованно Сергієм Цогоєвим, Вадимом Підберезняком та Ігорем Бриченко. Останній сидів на броні під час руху з прапором “Народного фронту”. Ігор Бриченко нагадував вершника на арійській колесниці, які опановували степи Причорномор’я тисячі років тому.  Нехай знову український степ буде опановуватися героїчними нащадками.