Буржуйки для танкістів

IMG_14646 жовтня увечері на полігон у Широкому Лані до бійців 9-ї роти 17 танкової бригади знову завітав народний депутат України Ігор Бриченко. Минулого разу бійці просили Ігоря Віталійовича привезти їм буржуйки та дрова для обігріву. Свою обіцянку землякам Ігор Бриченко виконав: буржуйки та дрова були завезені.

Солідарність у допомозі землякам шириться. Так, ці пічки виготовляли всі миром – хто чим може. На потреби військовослужбовців виготовлюються  печі-буржуйки підтримці  О.М.Братченко, Я.І.Дудчіна, зварювальників ПВТФ «Агросвіт» та Новопетрівської філії СТОВ ім. Шевченка. «Це все завдяки багатьом жителям Снігурівщини, та і взагалі – жителям Миколаївської області. Сьогодні  завезли перші  чотири, може, таким чином, зігріємо душі наших захисників», – підсумував зусилля Ігор Бриченко.

IMG_1455

Крім того для воєнної підготовки  по  БМП  були надруковані   та передані до військової частини примірники навчального посібника. Вони були надруковані приватним підприємцем  Андрієм, який попросив не називати його прізвища. Справжній патріотизм не потребує самореклами, а такі «дрібнички» як посібники по управлінню БМП, яких не вистачило на всіх, можуть врятувати життя бійцям.

Приємно вразило, коли під’їхали до табору на полігоні, що над наметом одного зі зводів 9-ї роти разом з українським прапором майорів прапор «Народного фронту». Це бійці так вітали свого земляка Ігоря Бриченка, знаючи, що він представляє цю партію. «Ми всі разом і є народний фронт», – пояснив один з солдатів.

Поки розвантажували та розносили по наметам всі пічки-буржуйки, на одній з них вже приготували вечерю та пригостили солдатською кашею. Народний депутат України Ігор Бриченко та депутат Миколаївської обласної ради Вадим Підберезняк із задоволенням скоштували разом з бійцями.  Невдовзі їм їхати в зону АТО – нехай пічки зігрівають їх тіла та душі.