Олена Герасимчук проводила святкування Дня літніх людей

DSC_0947Відомий в Миколаєві активіст «Податкового майдану» Олена Герасимчук, яка балотується від «Народного фронту» у депутати по 128 одномандатному округу, провела для мешканців Ленінського району невеличкий концерт. Від проходив на майданчику біля кінотеатру Юність та був присвячений Дню літніх людей.

Грала музика, співали молоді виконавці, люди старшого віку слухали, або, навіть  танцювали. У приміщенні кінотеатру було встановлено пункт виміряння тиску. Безоплатно працювала флюорографія, ЕКГ, брався аналіз крові на цукор. Взагалі медичного персоналу було задіяно до дванадцяти медичних сестер. Також працював юрист, який безкоштовно надавав людям консультації. Було оформлено, навіть, 12 офіційних звернень-прав. Особливу увагу в консультативній роботі приділяли питанню субсидіям. Учасникам заходу родавали безкоштовний чай та солодощі, проводився шаховий турнір.

Олена Герасимчк звернулася до пенсіонерів з конторкою промовою. Вона стисло розповіла, що йде у народні депутати, щоб, нарешті добитися соціальної справедливості. Також вона додала, що із задоволенням ділиться своєю турботою до літніх людей у ці сонячні дні осені. «На наступному тижні велопробіг для молоді», – завершила Олена Герасімчук.