Миколаївська обласна організація “Народного фронту” провела прес-конференцію

IMG_119329 серпня в Миколаєві у приміщенні обласного штабу «Народного фронту» відбулася прес-конференція. На заході було представлено створення «де-факто» Миколаївської обласної організації партії «Народний фронт». Партію представляли народний депутат України Ігор Бриченко, голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь, депутат обласної ради Вадим Підберезняк, депутат миколаївської міської ради Олександр Болтянський. Ці особи висунуті у Верховну Раду по списку партії «народний фронт», що був затверджений на з’їзді 14 вересня цього року.

Також з відомих миколаївців по списку йдуть депутат міськради Олег Мудрак та заступник командира 79-ї аеромобільної бригади Іван Савка, який нажаль, не зміг бути присутнім  на прес-конференції, оскільки стало відомо про загибель сімох бійців бригади в зоні АТО.

По мажоритарним округам «Народний фронт» виставив своїх кандидатів, які мають боротися за місця у Верховній Раді. На 127 окрузі представлена лідерка волонтерського руху Миколаєва Гелена Мурлян, на 128 – активіст «Податкового майдану» Олена Герасімчук, на 130 – фермер з Баштанки Володимир Оніщук та на 132 – підприємець з Первомайську Віталій Камінський. Також на перс-конференції було повідомлено, що на 129-му виборчому окрузі партія підтримуватиме Олександра Жолобецького.

IMG_1191

Це, зокрема, підкреслив Вадим Підберезняк, сказавши, що с Олександром Олександровичем давно працює в одній команді на благо міста Миколаєва і тепер готовий підтримати його і далі, тим більш, що демократичні сили в Україні мають співпрацювати у Верховній Раді: «Народний фронт», «Батьківщина», «Свобода», «Блок Порошенко» та ін.

На питання про Аркадія Корнацького, який також йде від «Блоку Порошенка» Вадим Підберезняк відмітив, що демократична команда раніше підтримувала Корнацького, вважаючи чого поважною людиною. Але сам Корнацький продемонстрував повну нездатність працювати у команді. «Його не цікавить ніхто, окрім його самого. В нього нема авторитетів, окрім нього», – резюмував Підберезняк. Ігор Бриченко також підкреслив, що Корнацькому допомагали всі, враховуючи народних депутатів, але він за рік всього сім разів зустрічався з людьми у своєму окрузі. «Треба бути ближче до народу», – підкреслив Ігор Бриченко.

Саме цим і відрізняється нова партія «Народний фронт» і чому вона так називається.

IMG_1261

Ігор Бриченко: Чому «Народний фронт?». Тому що це народний фронт. Ми були з народом, є і будемо. Ті люди, які представляють зараз перший ешелон – це Арсеній Петрович, Арсен Борисович, Олександр Валентинович, Тетяна Чорновіл, Андрій Парубій, це ті люди, що були пліч о пліч на Майдані. Вони відстоювали демократію, відстоювали європейський вибір, і це саме дороге. Чому «Народний фронт?» Тому що ми з народом! Народ – з нами. Народ хотів обрати європейський вибір: ми його підтримали. Зміни в державі потрібні: ми його підтримали. Тому що ми теж працюємо над тим, щоб у нас в державі, нарешті, щось помінялося. Бо ми, начебто, прийшли до влади, а змін, як таких, немає. Чому їх немає – я Вам скажу з нутрі, з середини парламенту. Тому що ті фракції, що поділилися на «Європейський вибір», «Економічний розвиток»… Щоб ви зрозуміли – це пристосуванці, які вже життя швиденько пристроювалися. То вони служили одному «царю», на наступний день другому, третьому, п’ятому, десятому. Але вони служили «царю», а не служили народу!

Тарас Кремінь у своєму виступі підкреслив, що має цілковиту довіру професіоналізму та особистим якостям лідера партії Арсенія Яценюка. Нинішній прем’єр-міністр демонструє свою компетенцію, і ми готові йти з ним до влади у єдиній команді професіоналів. «Народний фронт» на Миколаївщині представляє вже відомі люди, які зарекомендували себе своїми справами в місті та області. «Народний фронт» сьогодні робить ставку на тих людей, які пройшли народну люстрацію, які пройшли іспит Майданом, пройшли випробування, здійснюючи допомогу збройним силам України, переселенцям. «Ці люди мають представлIMG_1218яти інтереси народу у Верховній Раді України», – заявив Тарас Кремінь.

Стисло виступили кандидати-мажоритарники: Гелена Мурлян, Володимир Оніщук, Гелена Герасімчук та Віталій Камінський. Лейтмотивом позиції кожного лунала необхідність очищення влади і приведення у парламент людей з народу, а також лунало засудження спроби олігархів та корупціонерів знову підкупати виборців. «депутати повинні налагодити життя людей, щоб вони могли отримувати достойну заробітною плату, а не скуповувати голоси перед виборами», – підсумувала свою соціальну платформу Гелена Мурлян.