Сильна команда для складних часів

IMG_0926 Сильна команда для складних часів. 14 вересня політична партія «Народний фронт» провела черговий з’їзд. Список “Народного фронту” складається з людей які захищають та відстоюють Україну на всіх фронтах. Від політиків до громадських активістів та комбатів батальйонів. В першу десятку списку увішли Арсеній Яценюк, Тетяна Чорновол, Олександр Турчинов, Андрій Парубій, Андрій Тетерук, Арсен Аваков, Вікторія Сюмар, Вячеслав Кириленко, Лілія Гриневич, Юрій Береза.

Виборювати перемогу на можоритарних виборчих округах, зокрема підуть справжній козак, бієць батальйону “Золоті Ворота” Михайло Гаврилюк, один з найсильніший людей планети Василь Вірастюк. Історик, дослідник визвольного руху Володимир Вятрович.

Презентуючи програму партії, Арсеній Яценюк зупинився на тих пунктах що вже були зроблені. І наголосив, що угода з ЄС обов’язково буде імплемнтована.

“Ми підписали Угоду про асоціацію. Ми отримали підтримку наших міжнародних партнерів. Ми відновили всі фінансові програми з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком, європейськими банками і інституціями. Ми перейшли до другого етапу безвізового режиму. Ми залишилися без російського газу, але вперше в історії країни замістили російський газ на 60% газом з Європейського Союзу”, – сказав Аресеній Яценюк.

Лідер «Народного Фронту»Арсеній Яценюк наголосив на важливості економічних і соціальних реформ. Вже розроблений новий Податковий кодекс, який скорочує кількість податків з 22 до 9. Є нова система оподаткування, яка передбачає зменшення податкового навантаження і детінізацію доходів. Наразі ж немає волі депутатів  які готова за це проголосувати. Нова більшість, що буде в парламенті обов’язково прийме важливі для країни рішення.

“Саме тому ми зібралися в Народний фронт. Фронт, який захистить Україну від зовнішньої агресії і зовнішнього агресора, ким є Росія і персонально російський президент Путін. Фронт, який захистить Україну від тієї корупції, яку не вдалося за шість місяців зламати. І наше завдання – це нова судова система, нова прокуратура і нова правоохоронна система, яка захищає людину і громадянина, яка відповідає високим європейським стандартам. Цей фронт захистить від економічної несправедливості. Ми будемо наступати по всіх фронтах і будемо захищати на всіх фронтах Україну. Перемога за нами. Вірте і будьте впевнені”, – підкреслив голова партії.