«Народний фронт» офіційно йде на вибори

Арсеній Яценюк оголошую, що партій йде на вибори
Арсеній Яценюк оголошує, що партія йде на вибори

Сьогодні, 14 вересня у «Мистецькому арсеналі» в Києві відбувся з’їзд політичної партії «Народний фронт». На заході було прийнято рішення, що партія бере участь у позачергових парламентських виборах.  Партійний список очолили Арсеній Яценюк, Тетяна Чорновіл, Олександр Турчінов, Андрій Парубій, В’ячеслав Кириленко, Арсен Аваков, Вікторія Сюмар, Лілія Гриневич, Андрій Тетерук, Юрій Береза, Дмитро Тимчук, Антон Геращенко, Євген Дейдей, Роман Пицків, Михайло Гаврилюк та інші.

Арсеній Яценюк у своїй стислій промові висловився, що програма партії, з якою вона іде на вибори, зрозуміла і проста – це європейська інтеграція, боротьба з корупцією та мир і цілісність української держави. «Докладно план дій викладено у документі про асоціацію з ЄС, який ми підпишемо найближчим часом» – підкреслив Арсеній Петрович.

По списку партії від Миколаївської області йдуть діючий народний депутат України Ігор Бриченко, голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь, депутат обласної ради Вадим Підберезняк, депутат Миколаївської міської ради Олег Мудрак, екс віце-губернатор Олександр Болтянський, заступник командира 79-ї аеромобільної бригади Іван Савка, депутат Вознесенської міської ради Ірена Шевчук, минулорічний президент «Студентської республіки» та голова молодіжної організації «Народного фронту» Миколаївської області Микола Дмітрієв.

По мажоритарних округах у Миколаївщині також було висунуто кандидатури: Гелена Мурлян (127), Олена Герасимчук (128 округ), Володимир Оніщук (130 округ), Василь Іванченко (131 округ), Віталій Камінський (132 округ).

Прес-служба Миколаївської обласної організації партії «Народний фронт»