В ЮЖНОУКРАЇНСЬКУ ПАТРІОТИЧНО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

DSC_0108Сьогодні, 24 серпня, в м. Южноукраїнськ городяни та гості міста відзначили День незалежності України. Розпочалось святкування державного свята з Патріотичної ходи та мітингу на підтримку незалежності. Величезна синьо-жовта хвиля патріотів, більшість з яких були вбрані в українські вишиванки, вирушили до Меморіального комплексу.

О 9:15 місто пробудилось від гучних клаксонів – це розпочався авто-мото-велопробіг. Автомобілі, мотоцикли та велосипеди його учасників були прикрашені національними прапорами, а деякі додали своїм транспортним засобам українського орнаменту.

Також відбувся масовий легкоатлетичний забіг містян на відстань 3,5 км на підтримку єдності та миру та забіг-заїзд на 900 м по малому колу для людей з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку та дітей.

На Музейній площі мешканців Южноукраїнська розважали працівники культури та аматори Вернісажем народної пісні. Всі бажаючі мали змогу долучитися до акції допомоги українській армії, яку проводили під час всього сьогоднішнього заходу. А завершилось дійство масовим хоровим виконанням Державного гімну України жителями міста та запуском в небо синьо-жовтих кульок.

Депутати Южноукраїнської міської ради від «ВО Батьківщина» та актив партії на чолі із головою МПО «ВО Батьківщина» Юрієм Кравченком прийняли активну участь у всіх заходах, організованих до свята.