Вікторія Москаленко проти необґрунтованого підняття тарифів

020Голова Жовтневої районної держадміністрації Вікторія Москаленко  разом з жителями району виступає проти зависоких тарифів на водопостачання та водовідведення. Про це вона повідомила під час зустрічі з громадами сіл Шевченкове, Котляреве, які відбулись цього тижня.

Неякісна та ще й подорожчає вдвічі: Жовтневщиною поширюється хвиля громадського невдоволення з приводу різкого підняття тарифів на водопостачання та водовідведення ТОВ «ЕКС». Влада вчасно відреагувала на справедливі нарікання споживачів. Протягом тижня проходили зустрічі з громадами населених пунктів, де надає послуги ТОВ «ЕКС». Голова райдержадміністрації В. Москаленко разом з сільськими головами, керівником ТОВ «ЕКС» І. Криворучко та представниками депутатського корпусу бере участь в цих заходах та активно відстоює інтереси жителів району. А вони налаштовані категорично проти майже подвійного підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Мешканці відмовляються платити близько 15 грн/м3 води та просять скасувати тарифи як такі, що не відповідають реальним розрахункам. Жодні аргументи ТОВ «ЕКС», на кшталт, тарифи не підіймались з 2009 року, зношені системи водопостачання, підвищення мінімальної заробітної плати, ціни на матеріали та обладнання для обслуговування до уваги люди не брали. І це зрозуміло, в наш нелегкий час кожне підняття тарифів значно б’є по і так небагатих сімейних бюджетах.

Також є масові претензії щодо якості води. Всі пропозиції жителів були детально і з розумінням вислухані. Ставши на бік громади у вирішенні проблеми, голова РДА В. Москаленко зазначила: «Я за обґрунтовані тарифи. Але давайте разом із залученням незалежних експертів перевіримо з чого складається тариф на водовідведення і водопостачання. І коли ми це зробимо, я впевнена, що тариф не буде таким високим. Моя життєва позиція – захищати інтереси людей, і я буду це робити. Сьогодні не можна забирати у людей останнє. Навпаки, давайте зробимо все можливе і допоможемо нашим жителям в нестабільній економічній ситуації». Щодо економічного обґрунтування запропонованих тарифів та шляхів їх зменшення голова РДА пообіцяла поінформувати громаду після висновків незалежних експертів. Також за результатами зустрічі досягнуто домовленість, що підприємство «ЕКС» проведе відповідну роботу щодо зниження запропонованого тарифу на водовідведення і водопостачання. Редакція газети бере це питання під контроль та буде інформувати своїх читачів про подальший перебіг «тарифних баталій».