Це найкращий уряд за всю історію України!

DSC_0099Про стиль роботи уряду Арсенія Яценюка миколаївці судять не тільки з огляду на телевізійні репортажі і обговорення під час політичних ток-шоу. Приміром, навесні, коли в місті трапилася біда, і понад 200 мешканців мікрорайону Намив залишилися без даху над головою, голова Кабінету Міністрів не став накручувати телефони і проводити нескінченні наради. Він негайно приїхав до Миколаєва, побував на місці вибуху, провівши виїзне засіданні уряду, прийняв рішення про виділення коштів на нові квартири.

Переконаний, за такими політиками, як Арсеній Яценюк, який у надзвичайно складних для України умовах не тільки взяв на себе відповідальність за долю України, але і продемонстрував високий рівень зовнішньополітичних відносин, успішне майбутнє. Впевнений, що новітня історія пишеться патріотами, яких у новому парламенті буде значно більше.

Ми з нетерпінням очікуємо ввід у дію новацій уряду щодо зміни оподаткування. Зменшення кількості податків та їх упорядкування безумовно покращить роботу суб’єктів  господарської діяльності. Ми ж, депутати всіх рівнів, незалежно від політичних партій, маємо забезпечити підтримку як Арсенію Петровичу, так і всьому уряду у цілому. Це найкращий уряд за всю історію України!

Тарас Кремінь

голова Миколаївської обласної ради