Батальйон «Миколаїв» повернувся до Миколаєва з зони АТО

IMG_733116 серпня до Миколаєва з зони АТО прибув спецбатальйон «Святий Микола», або, простіше, «Миколаїв». Бійці виконували бойові завдання по боротьбі з терористами і, виконавши місію, повернулися у місце базування в рідне місто.

Так само, як повернення 79-ї бригади, миколаївці радісно та патріотично вітали своїх героїв-земляків. З державними прапорами та квітами, у вишиванках, а де хто, у національних костюмах мешканці міста вигукували: «Слава Україні – героям слава!», «Україна – понад усе!», «Слава нації – смерть ворогам!». В такі хвилини ці гасла набувають ще більшого сенсу.

IMG_7393

Партія «Батьківщина» безпосередньо підтримувала цей підрозділ від самого початку його створення. Новопризначений голова Миколаївської обласної адміністрації Вадим Меріков, який свого часу, перебуваючи головою Миколаївської «Батьківщини» та депутатом Верховної Ради, разом з депутатом Ігорем Бриченком, активно допомагав створенню та оснащенню підрозділу, вигукнув перед строєм: «Я вас відправляв в АТО, я вас відвідував там і привозив допомогу, я вас і зустрічаю!»

На зустрічі батальйону «Миколаїв» майже у повному складі фракцій були депутати міської та обласної рад Миколаївської «Батьківщини», які так само брали участь у підтримці спецпідрозділу. Був міський голова Юрій Гранатуров та перший заступник В.Мерікова Микола Романчук. Прийшли родичі та друзі бійців, а також багато простих миколаївців, і всі разом скандували: «Дякуємо!»

Після нетривалого відпочинку бійці батальйону «Миколаїв» знову повернуться у зону АТО і продовжать виконувати свою місію по захисту батьківщини.