Ерік Грігорян зустрічався з жителями Білоусівки

Григорян9 серпня з 9.00 до 12.00 був здійснений прийом в селі Білоусівка , депутата Миколаївської обласної ради Григоряном Е.Ю.

В ході проведення прийому громадян, на зустрічі людей цікавили питання: завезення скрапленого газу громадянам, проведення газопроводу по селі, постачання дров, проведення водопроводу по вулиці Шмідта, забезпечення громади села водою , питання перевезення пасажирів з м. Вознесенська до с. Білоусівка, приватизація присадибних ділянок жителів .

На зустрічі були присутні: сільський голова –Уткін Ігор Вікторович, а також голова газового кооперативу Прометей, спеціаліст з землевпорядної організації , по виготовленню сертифікатів на земельні ділянки .

В ході розгляду вищевказаних питань, мешканці села Білоусівка, акцентували увагу на тому , що їх проблеми не цікавлять як місцеву так і обласну владу, протягом 2010 року по теперішній час, вони зверталися в різні структурні підрозділи Вознесенської райдержадміністрації та Миколаївської ОДА, але отримували формальні відповіді та відписки , також в індивідуальних бесідах з мешканцями , було піднято  питання про підкуп виборців , одної з політичних сил фаворитів виборчої гонки 2010 року .

Так зі слів одного з мешканців села Білоусівка , було вказано, що на виборах 2010 року пенсіонерам села Білоусівки виплачувались від 50 до 100 грн. за один голос, за одного з кандидатів в Президенти – В.Ф.Януковича, ну більше всього мешканців обурило те , що ті люди які проводили підкуп виборців, на даний час проводять агітацію за одну з демократичних партій, люди зневірились і втратили довіру до влади.

 В кінці зустрічі з громадою, було прийнято рішення разом з ними підняти найактуальніші та найболючіші питання на рівні місцевої та обласної влади, та спільно з громадою села знайти шляхи їх вирішення.

Також депутатом обласної ради Григоряном Е.Ю. в присутності громади села Білоусівка було прийнято рішення на проведення систематичних зустрічей з громадою та висвітленню і вирішенню питань громади .