Відновлення справедливості по-Южноукраїнські

Микола Сімченко
Микола Сімченко

31 липня на сесії міської ради міста Южноукраїнська Миколаївської області відбувся справжній скандал. Міський голова Євген Квасневський та більшість депутатів, що всі разом представляють Партію регіонів, намагалися у корупційний спосіб через підставлених осіб виділити собі землю. Голова фракції «Батьківщина» у міськраді Микола Сімченко заявив рішучий протест проти таких дій. Однак, регіонали разом із комуністами намагалися провести голосування.

IMG_7286
Громадські активісти, пердставники “Свободи” та “Радикальної партії”

Цьому завадили громадські активісти, представники різних демократичних політичних сил та прості громадяни – мешканці Южноукраинська. Вони порушуючи спланований регламент почали вимагати слова та звинувачували Квасневського та депутатів-регіоналівців у корупції. Йшлося про необхідність залишити цю землю, а потім роздати її учасникам АТО, для того щоб вони могли скористатися  нею чи продати та витратити кошти на лікування та відновлення. Присутній у залі поранений боєць з 79-ї бригади мовчав, але його погляд заставив голову міськради вислухати всіх представників громадськості.

Андрій Стулін
Андрій Стулін

Завершальним акордом голосу народу став виступ голови міської організації ВО «Батьківщина» Андрія Стуліна. Він привів конкретні у різних напрямах цієї влади факти корупції. «Досить «деребанити» землю!», – наголосив він на останок. Нагадаємо, що Андрій Стулін від «Батьківщини» був обраний міським головою Южноукраїнська, а в часи «регіонального» губернатора Миколи Круглова з порушенням всіляких процедур та законів Стуліна було зміщено з цієї посади, на яку призначено регіонала Квасневського. Тому Андрій Стулін добре розуміється на всіх «схемах», що намагається впровадити Євген Квасневський.

Міські депутати під тиском громадськості та фракції «Батьківщини» були змушені проголосувати проти виділення землі по корупційній схемі Квасневського. Так громадськість Южноукраїнська на чолі з «Батьківщиною» змогла відстояти справедливість у своєму місті. «Що буде далі – сказати важко, поки що ми перемогли. Як будуть себе поводити регіонали на наступній сесії – побачимо. Але ми сьогодні довели, що справедливість є і за неї варто боротися», – сказав журналістам миколаївських ЗМІ по завершенні сесії Андрій Стулін.

P.S. Вже увечері того ж дня управління СБУ міста Южноукраїнська склало протокол про корупцію на дії Євгена Квасневського по попереднім фактам махінацій із землею.