Вадим Меріков призначений губернатором Миколаївщини

DSC_012929 липня відбулося офіційне призначення голови Миколаївської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Вадима Мерікова на посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації. Незважаючи на те, що на президентських виборах Вадим Меріков представляв Юлію Тимошенко, новообраний Президент Петро Порошенко довірив посаду губернатора Миколаївщини саме Вадиму Івановичу. Це свідчить, що новий Президент України позитивно оцінив професіоналізм Вадима Мерікова і тієї команди, яка працює з ним.

Перший заступник Адміністрації Президента Україні Генадій Зубко, представляючи нового голову обласної адміністрації, зазначив, що Петро Олексійович дуже позитивно оцінює розвиток Миколаївщини у цих складних умовах. Він визначив Миколаївщину як збалансований регіон, який довів своє вміння бути комерційно успішним. Він також подякував Миколі Романчуку, який на посаді голови обласної адміністрації зробив все можливе і досягнув таких результатів. Романчук і Меріков сиділи у президії поруч, демонструючи правоприємність справ. Високо оцінюючи роботу Миколи Романчука, Вадим Меріков запропонував йому стати першим заступником в адміністрації.

DSC_0079«В цей час на східних кордонах нашої держави несуть свою службу українські військові, в тому числі і Миколаївці. Там відбуваються реальні бойові дії. Значну частину України, фактично, охопила війна. І наше з вами завдання зробити все, щоб війна не наблизилася до Миколаївщини. Потрібно забезпечити все можливе, щоб в Україні запанував Мир та спокій. І моя перша вимога до присутніх тут чиновників. Боротьба за Україну, за мирну Миколаївщину – найбільш важливе завдання, яке є зараз на порядку денному. Миколаївщина вже неодноразово показала свою проукраїнську позицію. Це край патріотів. Я впевнений, що ми з вами здатні дати жорстку відповідь на будь-яке намагання створити загрозу для територіальної цілісності. Зрозуміло, що зовнішня агресія з російського боку не дозволить нам швидко підняти соціальний рівень життя, але війна не повинна стати на заваді у здійсненні реформ, які запропонував Президент України. Децентралізація влади, боротьба з корупцією, тіньовим бізнесом, консолідація громади для забезпечення стабільності та спокою у регіоні – це пріоритети нашої з вами роботи», – сказав Вадим Меріков у своїй промові.