Волонтери допомагають 79-й аеромобільній бригаді

Команда ДНД волонтеров и бойцовДнями з зони АТО до Миколаєва повернулася група волонтерів, яка черговий раз возила допомогу до 79-ї аеромобільної бригади. Бійцям, що прикривають державний кордон від російських агресорів були доставлені продукти, речі першої необхідності. Особливу вагу мали тактичні окуляри та рації. Також бригаді були передані 2 автомобілі «Ніва», які потрібні для проведення розвідки, швидкого автотранспортного зв’язку та інших цілей. «Ніви» за свій кошт придбали та передали народні депутати України від Миколаївщини Вадим Меріков та Ігор Бриченко. Обидва члени фракції «Батьківщина».

Допомогу, а це вже не в перший раз, збирали всі хто можуть: члени «Батьківщини», громадських об’єднань, різних церков Миколаєва та просто мешканці Миколаївщини. Ядром волонтерів стали хлопці з Добровільної Народної Дружини, які свого часу підтримували анти майдан в Миколаєві, а згодом, коли з’ясували всі обставини, стали взаємодіяти із демократичними силами. Особливо це стало в нагоді, коли в Миколаєві почали створювати народне ополчення та будувати блокпости. Така взаємодія вчорашніх політичних опонентів показала, що перед  нами всіма стоїть велика загроза і ми маємо згуртуватися навколо оборони держави.

Саме ці відчайдухи із Добровільної Народної Дружини та ще деякі добровольці взяли на себе ризик везти гуманітарну допомогу нашим бійцям у зону АТО. Координатором групи став голова фракції «Батьківщина» в Миколаївській обласній раді Вадим Підберезняк. Він розповів, що під Амвросієвкою колона потрапила під  обстріл з російської сторони і що вони мусили ховатися в бліндажах. «Тільки потрапивши в зону АТО, розумієш, що в нас йде справжня війна. При чому війна на винищення з російського боку. Вони просто знищують все – військових, інфраструктуру, населення. І ми маємо це зупинити», – сказав Вадим Підберезняк.

На запитання, як голові фракції «Батьківщина» в облраді йому спів працюється з вчорашніми політичними опонентами, він відповів що дуже плідно та приємно. «Партія «Батьківщина» відкрита до співпраці з будь-якими політичним чи громадськими організаціями або простими громадянами. Наше спільне завдання врятувати Україну та зробити її комфортною для всіх, хто тут живе, незалежно від політики та мови», – додав він.