Зустріч з очаківським активом

10566621_872007802827831_1708316316_nВ суботу 19 липня в Очакові відбулася зустріч партійного районного та міського актива Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Серед присутніх були депутати очаківської районної ради Валерій Богдан, Георгій Олійник, міської ради Анатолій Залозний, голова міської організації партії Сергій Чорний та голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь.

Метою зустрічі було визначити цілі та завдання програми «Батьківщина починається з тебе». В обговоренні між депутатами різного рівня та рядовими членами партії щодо подальшого розвитку «Батьківщини» було багато цікавого. Зокрема йшлося про стратегію розвитку організації у проведенні «внутрішньої люстрації», самоочищення партії. Йшлося про активізацію роботи з людьми, про необхідність втілення в життя тих цілей, які люди відстоювали на Майдані.

Особливу увагу пригорнуло обговорення військової ситуації в Україні, зокрема, Донбасі. Учасники зустрічі обговорили наскільки важливо підтримати зараз нашу армію, а також необхідно йти та підтримати, в першу чергу, людей, чиї діти, чоловіки або родичі зараз б’ються на Сході в АТО.