Подяки передовим хліборобам Кривоозерщини

DSCN8010  15 липня керівники району відвідали з традиційними візитами подяки передових хліборобів Кривоозерщини. Зокрема, побували в господарствах району — ПСВП «Рутенія-М», СГВК «Україна молода», ПОСП «Свобода», ФГ ім. Щорса, де голова райдержадміністрації Олександр Козерецький і голова районної ради Андрій Івахнін вручили лідерам на збиранні ранніх зернових Подяки від райдержадміністрації та районної ради, короваї і мінеральну воду ТМ «Кривоозерська».

У ПСВП «Рутенія-М» (керівник М. Ставничий) нагородили комбайновий агрегат у складі Миколи Діденка і Василя Меліхова, а також механізатора Рустама Гусейнова і водія Олександра Чухрія. Як повідомив керівник господарства М. Ставничий, у «Рутенії-М» вже закінчили збирання ранніх зернових, зокрема озимих ячменю та пшениці, які дали в середньому по 56,9 ц/га.

У СГВК «Україна молода» (керівник В. Гомонюк) відзначили комбайновий агрегат у складі Анатолія Годловського та Василя Сушинського, механізатора Віктора Лауту та водія Миколу Гонімовича. Саме в той час жниварів пришли привітали члени агітбригади Ониськівського сільського Будинку культури у складі директора СБК В. Малявкіної, бібліотекаря Г. Шумінської та учасниці художньої самодіяльності, восьмикласниці Голосківської школи Наталки Бондаренко. Вони дарували хліборобам художнє слово та українську пісню, славили їх важку, але таку потрібну працю біля матінки-землі. Від профспілки господарства нагородженим вручили квіти.

У ПОСП «Свобода» (керівник М. Березка),  яке славиться працелюбами далеко за межами району, нагородили комбайновий агрегат у складі Олексія Доброгурського та Сергія Шкуратова (вони були переможцями минулорічних обласних та районних жнив серед комбайнерів на комбайнах «Полісся»), механізатора  Миколу Мураренку, водія Івана Команіцького.

ФГ ім. Щорса (керівник В. Чабан) відзначили комбайновий агрегат у складі Василя Крекотеня та Андрія Чабана, водія Ігоря Кирилюка та механізатора Петра Шведа.

Також кращих трударів названих господарств нагородив Грамотами районної голова партійної організації ВО «Батьківщина» голова цієї РПО, депутат районної ради Василь Жук. Він зазначив, що плідна співпраця хліборобів, депутатів райради та голови РДА дала свої очевидні результати. Взагалі “Батькіщина” розглядає питання розвитку аграрного сектору України як один з найважливіших.  Всім трударям побажали вагомих здобутків на жнивних полях, де повним ходом триває збирання озимої пшениці та гороху.