Люстрація в Батьківщині

Люстрація в Батьківщині

14 червня Миколаївська обласна організація партії ВО «Батьківщина» провела розширене засідання Бюро. В ньому брали участь керівники районних організацій, виборчих штабів, активісти партії, учасники Руху Опору та громадські активісти, які стали симпатиками «Батьківщини».

Голова обласної організації «Батьківщини» Вадим Меріков закликав учасників зборів вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих бійців АТО, зокрема у збитому під Луганськом літаку та миколаївського десантника Сергія Тататринова. Вічна пам’ять захисникам вітчизни.

Головною метою зборів стало, проголошене лідером партії – Юлією Тимошенко, оновлення та укріплення партії. Велику увагу було приділено аналізу діяльності партійної організації за останні місяці. Виявлено тих, хто працював не дуже добре і тих – на кого можна рівнятися. За результатами діяльності на рівні центрального офісу партії у Києві відзначено голову Арбузинської районної організації Ірину Мягель та народного депутата України Ігоря Бриченка. Меріков зачитав особисте привітання їм від Юлії Тимошенко.

На розширеному засіданні Бюро було оголошено про необхідність очистити партію від зрадників, особливо у місцевих радах. За останній час частина людей, що раніше декларували свою підтримку лінії демократичної опозиції, що зараз втілює ВО «Батьківщина», зрадили своїм виборцям, людям, що голосували за них. Вони йшли на вибори по партійних списках від опозиції і люди голосували за них, сподіваючись, що це справжні демократи та патріоти України. Тепер, деякі з них, проводять політичну діяльність за власними інтересами.

Присутні на зборах затвердили люстраційний список депутатів, які увійшли до місцевих рад за списками «Батьківщини». Це і члени Батьківщини», і «Фронту змін», які потім об’єдналися у Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина». Де хто з них і не був членом партії, але все одно організація підтримувала ці кандидатури, оскільки вони позиціонували себе як опозиційні режиму Януковича та готові відстоювати ідеали демократичної України.

Голова Миколаївської обласної організації партії Вадим Меріков висловив свою позицію з цього приводу: «Ми офіційно виводимо таких людей з нашої команди та зрікаємося їх. Ми хочемо сказати всім, до кого вони зараз прийшли або прийдуть – це зрадники! Пам’ятайте це і не дуже на них розраховуйте!»

З вітанням до присутніх від лідерки партії Юлії Тимошенко виступила почесний гість, заступник голови партії, народний депутат України фракції «Батькіщина», голова Комітету з питань науки та освіти Лілія Гриневич. Вона зазначила: «Батьківщина», як політична сила готова продовжувати втілювати свої головні цілі що були поставлені на Майдані. Це три головні засади. По-перше, треба домогтися  рішучого подолання сепаратизму та встановлення миру в країні. По-друге, провести повне перезавантаження влади та знищення корупції. По-третє, ми готові співпрацювати з новим президентом, якщо він буде дотримуватися, взятих на себе у передвиборчій кампанії, обіцянок. Зокрема, по перим двом пунктам».

На завершення Вади Меріков додав, що партія Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» продовжує свою діяльність, спрямовану на зміну старої владної моделі та спрямовану на розвиток суспільства. Ми бачимо себе у сім’ї рівних демократичних європейських країн, де панує право, соціальна справедливість, сучасні цивілізовані форми міждержавних стосунків. Ми закликаємо всіх, кому близькі наші цілі – підтримати нас. Не має значення – ці люди члени партії, наші симпатики, прості громадські активісти чи лідери різноманітних громадських організацій. Ми із задоволенням готові співпрацювати зі всіма, хто хоче змінити Україну на краще.

 

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина»

 

Люстраційний список депутатів місцевих рад

Миколаївська обласна рада Білосохов Андрій Олексійович
Миколаївська міська рада Клюс  Сергій Валерійович

Паливода Сергій Миколайович

Арбузинська районна рада Сухарєва Ольга Михайлівна

Тимчишина Алла Олександрівна

Баштанська міська рада Заболотня Лідія Іванівна
Березанська районна рада Сидорчук Олексій Іванович
Братська районна рада Дьяченко Роман Станіславович

Висоцька Олена Петрівна

Вознесенська міська рада Крет Юрій Всеволодович

Коноваленко Вікторія Миколаївна

Бабій Наталія Борисівна

Вознесенська районна рада Сердега Олег Миколайович
Миколаївська районна рада Соловйов Артем Вікторович
Кривоозерська районна рада Дурачевська Наталія Анатоліївна

Кернасюк Борис Анатолійович

Новобузька міська рада Коломійченко Олена Анатоліївна

Сутько Микола Миколайович

Лебедик Світлана Володимирівна

Новоодеська міська рада Гузенко Віталій Васильович

Ігнатова Валентина Іванівна

Ващенко Олександр Анатолійович

Білоус Галина Володимирівна

Бобілюк Надія Володимирівна

Попов Сергій Сергійович

Новоодеська районна рада Бобілюк Михайло Іванович

Товарницький Сергій Георгійович

Первомайська міська рада Капацина Василь Федорович

Кравченко Сергій Іванович

Кучер Володимир Володимирович

Первомайська районна рада Литвинюк Ася  Павлівна
Южноукраїнська міська рада Мірошник Дмитро Миколайович