В День Святого Миколи подарунки спецпідрозділу «Миколаїв»

В День Святого Миколи подарунки спецпідрозділу «Миколаїв»

22 травня, на День Святого Миколи, бійці батальйону «Миколаїв» отримали свої подарунки. До них в гості завітали народні депутати «батькіщинівці» Ігор Бриченко та Вадим Меріков. Вони подарували бійцям батальйону «Миколаїв» бронежилети та притикульні шоломи, а також морально підтримали бійців батальйону.

Цей спецпідрозділ було створено в Миколаївській області замість ліквідованого «Беркуту». До складу батальйону увійшли патріотично налаштовані добровольці, які тепер разом з Народним ополченням, міліцією та бійцями ЗСУ вони несуть патрульну службу на вулицях Миколаєва.

«Те, що в нашому місті відносно спокійно та мирно, в тому числі, і ваша заслуга» – зауважив на зустрічі с бійцями голова Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина» Вадим Меріков. «Як народний депутат України я доклам всіх зусиль, щоб забезпечити всім необхідним для несення служби цих хоробрих хлопців. На найближчому засіданні ради безпеки про Миколаївській обладміністрації ми будемо обговорювати можливості створення повноцінного фінансування та розширення батальйону «Миколаїв» – підкреслив він.