Візит Юлії Тимошенко на Миколаївщину

Візит Юлії Тимошенко на Миколаївщину

6 травня на Миколаївщину завітала Юлія Тимошенко. Не зважаючи на всі складності у зв’язку із станом здоров’я, Юлія Володимирівна прилетіла до херсонського аеропорту і одразу вирушила до Миколаївщини.
На прохання народного депутата України Ігоря Бриченка лідерка партії ВО «Батьківщина» зустрілася з мешканцями Снігурівки та сусідніх населених пунктів. На зустрічі в Снігурівці було більш ніж тисяча людей. У своїй промові Юлія Володимирівна запалила серця присутнім.
Вона щиро та відверто поділилася своїми думками щодо сьогодення, зізналася у своїх помилках, коли була при владі, та підкреслила, що зробила з цього висновки. «Нажаль, я допустила помилки, дозволивши оточенню Віктора Ющенка та олігархам перетворитися у «любих друзів» та спаплюжити досягнення та сподівання Помаранчевої революції» – сказала Тимошенко, – «Тепер я цього ніколи не допущу. Найкращим вшануванням пам’яті Небесної стороні стане втілення в життя цілей Майдану, і я в цьому вам присягаюся!»
Сотворилася така дружня та сердечна атмосфера, що по закінченню зустрічі мешканці не хотіли відпускати Юлію Володимирівну, дарували їй квіти, разом фотографувалися, висловлювали свої побажання.

Протягом дня Юлія Тимошенко відвідала санаторій-профілакторій «Інгул» та дала перс-конференцію Миколаївським ЗМІ у залі готелю «Рейкартз-рівер». В «Інгулі» відбулася зустріч з військовими, які були переведені з Криму, та членами їх родин.

Зокрема, військові та їх дружини поскаржилися на свій невизначений статус, відсутність житла, соціальних гарантій. Юлія Тимошенко запевнила їх, що візьме це під свій особистий контроль. Вона зазначила, що поважає їх патріотизм та сміливість, які вони демонстрували опираючись російській агресії та залишилися вірними присязі народу України.

На останок до Юлії Володимирівни підійшли діти військовослужбовців, які подарували їй свої малюнки і листи, в яких просили повернути їм Крим. Юлія Тимошенко зазначила, що докласть всіх зусиль, щоб повернути Крим Україні, а дітям кримських військових – їх домівки.

Юлія Тимошенко відвідала блокпост на Кіровоградській трасі, яким опікується Рух Опору. Вона підтримала бійців та висловила свою подяку за їх мужність та патріотизм. «Такий народ, вистоїть та переможе» – запевнила вона.