Рада Безпеки в Миколаївській області створює свій Штаб

Рада Безпеки в Миколаївській області створює свій Штаб

Враховуючи необхідність більш оперативно реагувати на суспільно-політичні події, особливо в умовах диверсійно-терористичної загрози, Рада Безпеки при Миколаївській обласній адміністрації створює свій Штаб. Цей Штаб очолює голова обласної адміністрації Микола Романчук. До складу Штабу було запрошено голову Миколаївського обласного Руху Опору народного депутата України Вадима Мерікова, який також очолює обласну організацію ВО «Батьківщина».

Голова обласного Руху Опору Вадим Меріков висловив свою підтримку ініціативі створення Штабу та залучення його до діяльності цього органу. Він вбачає вкрай необхідним зараз налагодження координації дій між органними державної влади, громадськістю та правоохоронними органами. Формування самооборони в містах та селищах, сприяння створенню та підтримку Національної гвардії входять до завдань Штабу Ради Безпеки у Миколаївській області.

2 травня Микола Романчук та Вадим Меріков відвідали місце дислокації батальйону Національної гвардії України у місті Миколаєві за адресою ул.. Косіора, 1. Метою візиту було виявлення справжнього стану готовності батальйону. За останній час вдалося вирішити нагальні потреби забезпечення батальйону, але ще багато питань залишаються актуальними. Незважаючи на тимчасові труднощі нацгвардійці демонструють високий бойовий дух і бажання виступити на захист країни. Після звертального слова до них М.Романчука та В.Мерікова вони вітали поважних гостей вигуками «Слава Україні – героям слава!»

Прес-служба ВО «Батьківщина»